Zdecydowałam się na zajęcia angielskiego w grupie

Pracuję w kancelarii adwokackiej. Nasza firma ma prawdopodobnie nawiązać współpracę z zagranicznymi klientami. Tydzień temu mieliśmy zebranie z naszym przełożonym i szef wstępnie zapowiedział nam, że zależy mu żebyśmy odświeżyli swój język angielski. Będzie on potrzebny w dalszej naszej współpracy.

Znalazłam szkołę językową

popularna szkoła językowa w BydgoszczyFirma oczywiście będzie zapewniała dodatki finansowe na kursy z języka angielskiego jesli pracownik będzie takiego kursu potrzebował. Bardzo się ucieszyłam z takiej możliwości. Byłam bardzo dobra z angielskiego w szkole jednak ostatnio nie miałam okazji żeby na bieżąco korzystać z tego języka. Niestety tak to już jest, ze jeśli się z niego nie korzysta to sporo się zapomina. Postanowiłam poszukać dobrej szkoły językowej, w której szybko będę mogła sobie odświeżyć wszystkie informacje i nauczyć się nowych potrzebnych słów czy powiedzonek, które będę mogła w mojej pracy wykorzystywać w trakcie rozmów z klientami. Popularna szkoła językowa w Bydgoszczy została mi polecona przez mojego przyjaciela. On jest bardzo dobry w angielskim. Komunikuje się bez żadnego problemu. Często jeździ za granicę i to dzięki nauce w poleconej szkole bardzo sprawnie nauczył się wielu zwrotów. Postanowiłam zadzwonić do szkoły językowej i podpytać o warunki nauki. Zależy mi żeby lekcje odbywały się w godzinach popołudniowych. Muszę moja naukę połączyć z pracą zawodową a często muszę zostawać po godzinach. Na szczęście w poleconej szkole można się uczyć także w weekendy.

Zdecydowałam się podpisać umowę z poleconą szkołą językową. Będę miała bardzo dobrego lektora. Wybrałam naukę w grupie raz w tygodniu i w soboty. Kolega jest pewny, że szybko zacznę się komunikować płynnie w języku angielskim. Firma będzie mi finansować połowę kosztów za kurs.