Zakwaterowanie pracowników w Krakowie

Baza noclegowa w Polsce posiada nie tylko lokale wysokiej klasy, czy domki do wynajęcia dla całej rodziny. Firmy budowlane potrzebują tanich noclegów do swoich pracowników wysyłanych w delegacje w miejsce prowadzonej inwestycji.

Standard kwater pracowniczych w Nowej Hucie

kwatery pracownicze kraków nowa hutaCharakter działalności niektórych firm wymaga wysyłania pracowników w odległe miejsca w celu wypełniania swoich obowiązków. Głównie tu mowa o firmach budowlanych, które swoje budowy mają porozrzucane po całym kraju. Nigdy nie wiadomo gdzie się odbędzie kolejna inwestycja, więc pracownicy na bieżąco są informowani o ewentualnej konieczności zakwaterowania poza miejscem zamieszkania. Jeżeli interesują nas tanie kwatery pracownicze Kraków Nowa Huta jest regionem, gdzie znajdziemy ich najwięcej. Znajdują się one blisko dróg wjazdowych i wyjazdowych z Miasta, więc są położone w strategicznym miejscu. Jeżeli miejsce pracy nie znajduje się w centrum miasta, to lepiej szukać kwater dla pracowników na obrzeżach, bo będzie to dużo tańsze rozwiązanie. Miejsca do spania dla pracowników, to najczęściej pokoje gościnne wyposażone w pojedyncze łóżka. Standard takich lokali jest średni i najczęściej zadowalający i pracodawców i pracowników. Dostępne są kwatery z wyżywieniem, albo bez. Największym zainteresowaniem cieszą się kwatery, które mogą jednocześnie pomieścić około dwudziestu pracowników, gdyż lepiej żeby cała brygada była razem zakwaterowana w jednym miejscu. Mogą to być małe domki kilkunastoosobowe, lub pokoje w budynkach.

Nowa Huta leży na obrzeżach Krakowa i znajduje się tam mnóstwo bloków, wśród których także znajdziemy lokale dla pracowników. Rezerwację najlepiej dokonywać z niewielkim wyprzedzeniem, gdyż z takiego zakwaterowania korzystają też wycieczki.