Zakup damskich jeansów

Uwielbiam moment, w którym na moim koncie pojawia się wypłata. Za każdym razem gdy ją otrzymuję, przeznaczam jej małą część na zakupy. Jeśli akurat niczego nie potrzebuję, to oczywiście te pieniądze oszczędzam. Tym razem jednak byłam w potrzebie. Moje spodnie jeansowe bardzo się już wysłużyły. Dlatego też postanowiłam, że to na nie przeznaczę część pieniędzy z wypłaty. Byłam tym bardzo podekscytowana.

Kupno nowych kobiecych rurek

jeansy rurki damskieKiedy otrzymałam wypłatę, doskonale wiedziałam, na co przeznaczę jej część, która znajdowała się w zakładce „zakupy”, w aplikacji mojego banku. Do pracy na co dzień chodzę w czarnych rurkach, ponieważ tego nieco wymaga dres code. Niestety, para moich ulubionych czarnych rurek się wysłużyła. Jej kolor nie przypominał również czarnego, a bardziej szary. W związku z tym postanowiłam po pracy wybrać się do centrum handlowego i zakupić jeansy rurki damskie. Gdy tylko pojawiłam się w galerii, niemal od razu skierowałam się do sekcji gastronomicznej, by spożyć obiad. Dopiero po jego spożyciu zaczęłam przechadzać się po sklepach. Początkowo nie mogłam dopasować idealnych rurek dla siebie. Dopiero za trzecim podejściem znalazłam wymarzony fason jeansów, które rewelacyjnie na mnie leżały! Postanowiłam nie zastanawiać się dłużej i swoje kroki skierowałam do kasy, by sfinalizować transakcję. Nie mogłam się doczekać momentu, w którym założę te spodnie i pójdę w nich do pracy!

Chodzenie do pracy w nowych rurkach sprawia mi dużo przyjemności. Czuję się w nich wspaniale. Ten model spodni świetnie podkreśla moją figurę. Dostałam już kilka komplementów od koleżanek z działu! Dlatego też przy kolejnej wypłacie zakupię taki sam model spodni, tylko w innym kolorze. Już nie mogę się doczekać tej chwili, w której spełnię swoje małe marzenie!