Wynajęcie luksusowego auta

Nigdy nie sądziłem, że osiągnięcie aż tak ogromnego sukcesu kiedykolwiek będzie w zasięgu mojej ręki. Raczej skupiałem się na małych firmach i nie miałem odwagi wysyłać ofert do większych, ani tym bardziej zagranicznych. Pewnego razu jednak zmieniłem zdanie.

Luksusowy samochód dla ważnego kontrahenta

wynajem samochodów luksusowych warszawaZainteresował mnie zagraniczny kontrahent, który produkował tanie tokarki. Wiedziałem, że współpraca z nim będzie korzystna i postawiłem wszystko na jedną kartę. Opłaciło się, ponieważ facet zgodził się na spotkanie. Na dodatek u mnie w firmie. Musiałem zorganizować dla niego jakiś samochód i to był jego warunek. Na szczęście u nas jest firma, która oferuje wynajem samochodów luksusowych warszawa i wiedziałem, że tam coś interesującego na pewno jest. Pojechałem tam dzień przed wizytą tego kontrahenta, ponieważ musiałem mieć pewność, że interesujące mnie auto będzie dostępne. Wybrałem dość luksusowy samochód, za który zapłaciłem z góry. Odebrałem go następnego dnia z samego rana i wysłałem swojego kierowcę na lotnisko. Podstawił samochód dla kontrahenta a sam wrócił tramwajem do firmy. Kontrahent nie ukrywał zdumienia i uznał, że skoro tak traktuję potencjalnych klientów do współpracy to jest zadowolony. Umowę naturalnie udało się podpisać i wtedy moje nastawienie do większych firm zdecydowanie się zmieniło. Samochód był przydatny przez dwa dni. Kiedy kontrahent wrócił do swojego kraju to odstawiłem to luksusowe auto do wypożyczalni. Samochód wrócił w stanie takim, w jakim go otrzymałem.

Umowa, którą podpisałem okazała się idealnym trafieniem w samo sedno. Dzięki temu moja firma działała jeszcze prężniej a ludzie zaczęli zarabiać większe pieniądze. Każdy był zadowolony a do współpracy przykładaliśmy się wszyscy odpowiedzialnie.