Wybudowanie placu zabaw na nowym osiedlu

 

Budowa nowego osiedla pochłonęła spore środki finansowe, jednak zarobić miałem na tym kilkanaście razy więcej, więc miałem świadomość ogromnych zysków. Osiedle powstało w cichej okolicy, gdzie mieszkania idealnie nadawały się dla rodzin z dziećmi, bo niedaleko było przedszkole.

Niski koszt wybudowania placu zabaw

plac zabaw cennikMiałem świadomość, że muszę jeszcze wybudować na terenie osiedla plac zabaw, bo taki miałem zapis w umowie. Zostawiłem sobie to na koniec, bo ważniejsze było wykończenie mieszkań. W pierwszej kolejności zdecydowałem się sprawdzić jaki był za duży plac zabaw cennik, bo zamierzałem wybrać coś taniego, ale praktycznego. Dzieciaki były w różnym wieku i dla każdego musiało się na placu zabaw znaleźć coś ciekawego. Na pewno musiała być piaskownica dla najmłodszych, huśtawki czy zjeżdżalnia. Wszystko kosztowało i dlatego sprawdzenie cen było takie ważne. Odezwałem się do znajomego z branży i poprosiłem, żeby podesłał mi swój cennik. Liczyłem na zniżki, bo w końcu trochę się znaliśmy. Znajomy oczywiście od razu powiedział, że od cen mam sobie od razu odliczyć dwadzieścia procent i to mi się podobało. Zdecydowałem się na duży plac zabaw z mnóstwem atrakcji. To miało też na celu przyciągnięcie więcej klientów na kupno mieszkań, którzy mieli dzieci. Miejsce do zabaw było niezbędnym elementem każdego osiedla. Wybrałem opcję, która najbardziej mi odpowiadała i zleciłem znajomemu budowę placu zabaw. To już był ostatni etap i osiedle będzie gotowe.

Zgodnie z tym co zakładałem, wiele rodzin zainteresowało się tym, by mieszkać na tym osiedlu. Nic dziwnego, bo mieszkania były nowoczesne i przestronne. Ja sam mógłbym mieszkać w takim cichym i bezpiecznym miejscu, więc nie dziwiło mnie, że wszystkie mieszkania się sprzedały od razu.