rozdzielnice niskiego napięcia

Wspaniały importer rozdzielnic niskiego napięcia

Ostatnio przeglądając strony internetowe, natrafiłam na interesującego importera obiektów związanych z elektryką. Nigdy wcześniej nie widziałam tak profesjonalnie wyglądającego sklepu internetowego. W jego ofercie pojawiły się szafy rozdzielcze, których szukałam. Natychmiast przejrzałam ceny i okazało się, że są przystępne, dużo bardziej niż tu, w kraju.

Czy kupię rozdzielnice niskiego napięcia?

rozdzielnice niskiego napięciaZnalazłam jeszcze interesujące mnie stacje transformatorowe, które pomimo wysokich cen, znajdują się na liście rzeczy koniecznych do kupienia, jeśli myślimy poważnie o budowanym przez nas obiekcie. Co ciekawe, szafy sterownicze zakładają tylko w starannie dobranych miejscach. Nie spotkałam się z tym nigdy wcześniej. Ostatnio szef, z powodu zredukowanych funduszy, musiał zrezygnować ze swojego pomysłu, aby kupić najlepszej jakości rozdzielnice niskiego napięcia. Po prostu nas na to nie stać, żeby zamawiać jeszcze odpowiednich fachowców do założenia tych obiektów. Szukaliśmy zastępstwa, albo chociaż znajomych fachowców chętnych podjąć się takiej pracy za niższą płacę, a także nowych funduszy, ale całe nasze poszukiwania zakończyły się fiaskiem. Zaczęłam myśleć o tym w domu i wpadłam na pomysł zdobycia dotacji. Po złożeniu odpowiedniej dokumentacji można będzie kupić wszystkie potrzebne obiekty do budowy naszej nowej hali. Szef z pewnością będzie zadowolony, że wykazałam się taką kreatywnością, oraz że znalazłam takiego importera. Ostatni sprzedawca oszukał naszą firmę, przez co popadła w długi, które do dziś musimy spłacać. Ale teraz wraz z nowym pomysłem na zdobycie funduszy, wyczuwam odwilż w naszej firmie. Być może czeka mnie także wyższa premia, w końcu cały proces elektryfikacji zakładu odbędzie się dzięki mnie.

Czeka mnie teraz tylko krótki proces oczekiwania na akceptację dokumentów i dotacje powinny wpłynąć do firmy nie później niż za dwa miesiące. Teraz trzeba jeszcze zmotywować nasz zespół elektryków, by zakładając te nowe obiekty, bardzo przyłożył się do pracy. Myślę, że zaplanowane działania znacznie przybliżą się do modernizacji firmy.