Wspaniałe dwa tygodnie w Białce

Co roku razem z mężem jeździmy na narty. Przeważnie wyjeżdżamy za granicę ale w tym roku chcieliśmy pewnej odmiany i zostaliśmy w Polsce. Byłam już na nartach w polskich górach i zawsze było bardzo przyjemnie. Na cel swojej podróży wybraliśmy Białkę Tatrzańską. Nasz wybór padł na tę mieścinę po rekomendacji naszych dobrych znajomych, którzy byli tam w zeszłym roku.

Białka okazała się świetną miejscowością turystyczną

pokoje w BiałceNigdy jeszcze nie zatrzymywaliśmy się w Białce Tatrzańskiej, a więc nie wiedzieliśmy do końca czego mamy się spodziewać. Bardzo podobało mi się to, że pokoje w Białce były dostępne w naprawdę rożnych cenach i o naprawdę różnym standardzie. Chociaż bardzo lubię jeździć na nartach i spędzać aktywnie czas w górach to zależy mi też na tym by móc wypocząć w fajnym otoczeniu. O ile nie zależy mi na tym by w hotelu były nie wiadomo jakie luksusy to lubię kiedy dostępne jest spa. Uwielbiam różnego rodzaju zabiegi, w szczególności masaże relaksujące i zabiegi na twarz np. nawilżający. Jeżeli hotel ma również na swoim terenie basen to jest to wielki plus, ponieważ wieczorne pływanie po ciężkim dniu na nartach jest bardzo przyjemne. Tym razem w hotelu, który spodobał się mi i mężowi najbardziej nie było basenu. Jednakże udało nam się znaleźć hotel, który był położony bardzo blisko term znajdujących się w Białce Tatrzańskiej. Do term było tak blisko, że nie robiło to nam większej różnicy, a termy były zdecydowanie ciekawsze niż zwykły basen, jakie spotkać można w hotelach.

Hotel, w którym się zatrzymaliśmy zrobił na mnie duże wrażenie. Nasz pokój był naprawdę ładny, a spa w hotelu było naprawdę wysokiej klasy i zabiegi były bardzo profesjonalne. Sama miejscowość, Białka bardzo nam się spodobała i być może wrócimy tam ponownie za rok lub dwa.