lampy

Wiszące lampy w stylu prowansalskim

Mówi się, że ten typ lamp przestał być modny. Wiercenie dziury w suficie i doprowadzanie tam kabli to przeżytek, a teraz takie oświetlenie znajduję się tylko tylko w domu babci. Cóż, ciężko jest znaleźć większą bzdurę od tej.

Dobre oświetlenie jest bardzo ważne

lampyOświetlenie, które znajduje się na suficie jest bardzo dobre, ponieważ strumień światła napływa z góry. Dzięki czemu roznosi się ono po pomieszczeniu i jest znacznie bardziej wyraźne. Teraz, gdy lampy wiszące dodatkowo są niezwykle piękne tym bardziej idealnie nadają się do powieszenia w domu. Lampy w stylu prowansalskim w ostatnim czasie projektowane są zgodnie ze swoimi pierwotnymi założeniami, ale także zgodnie z aktualnie obowiązującymi trendami. Dzięki temu nadają się one idealnie do każdego wnętrza. Kiedyś najbardziej znane z prostego stylu, dzisiaj wplata się do nich delikatne kolory. Przede wszystkim blade czerwienie z delikatnymi aplikacjami, na przykład z kratkami. Coraz więcej osób decyduje się także na lampy, które mają klosze zrobione jakby z koronki. Jest to w odpowiedni sposób wyrobiony plastik, który dzięki naklejonym elementom ozdobnym imitują koronkę. Niezwykłe rozwiązanie do delikatnych wnętrz. Dekoracje do domu w którym zdecydujemy się na montaż lamp w prowansalskim stylu muszą być również niezwykle delikatne. Jako, że jest to niezwykle prosty styl nie wymaga on drogich dodatków.

Każdy lepszy sklep internetowy posiada zdjęcia przykładowych wnętrz, w których znaleźć możemy ich artykuły, czyli lampy w stylu prowansalskim. Lustra dekoracyjne dopełniają każde wnętrza a idealnie pasują do lamp, które zostały zamontowane w ścianie. Wszystko wygląda bardzo spójnie.

Czytaj więcej na: bibelots.pl