W jakim hotelu zorganizować konferencję

Cieszył mnie fakt, że moja firma tak mocno zaczęła się rozwijać. Miałem ciekawe perspektywy na przyszłość. Podjąłem wiele interesujących rozmów, które zaowocowały podpisanymi kontraktami na długie lata. Tak właśnie wyobrażałem sobie, że będzie funkcjonowało moje przedsiębiorstwo.

Konferencja w poleconym przez przyjaciela hotelu

polecany hotel w OpoluKonferencje dość często organizowałem, ale dla małej grupy osób. Dlatego też wszystko odbywało się w siedzibie mojej firmy, ponieważ dysponowałem dużą salą. Od czasu, gdy miałem więcej kontrahentów, to wszystko się zmieniło i sala była już niewystarczająca. Szykowała się kolejna konferencja i musiałem znaleźć jakiś hotel, który dysponował dużą salą konferencyjną. Mieli odwiedzić mnie kontrahenci z drugiego końca kraju i musiałem im zapewnić również nocleg. Potrzebowałem namiarów na jakiś polecany hotel w Opolu i o pomoc poprosiłem swojego przyjaciela Romka. Był to człowiek, który często przebywał w hotelach, bo miał mobilną pracę i wiedział gdzie warto było się zatrzymać. Kiedy do niego zadzwoniłem, to akurat był w Opolu i mogliśmy się spotkać, żeby porozmawiać. Roman od razu polecił mi hotel, w którym był ostatnio. Była tam miła obsługa, przestronne pokoje odpowiednio wyposażone no i hotel dysponował jedną z największych sal konferencyjnych w kraju. Zainteresowałem się tym hotelem, bo właśnie czegoś takiego szukałem. Na dodatek okazało się, że wcale nie było w nim tak drogo. Od razu zarezerwowałem salę i pokoje dla kontrahentów.

Konferencja była zdecydowanie udana. Pojawili się na niej wszyscy. Sala była duża, klimatyzowana i wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny. Pokoje gościnne wybrałem najlepsze, ponieważ byli to dla mnie ważni ludzie i zależało mi na ich komforcie. Każdy był zadowolony.