W galerii prezentowali nową wyciskarkę

 

Kiedy otworzyli u nas w mieście nową galerię handlową to chętnie tam zaglądałam. Uwielbiałam takie miejsca nie tylko z uwagi na zakupy. Było tam mnóstwo restauracji z dobrym jedzeniem i plac zabaw dla dzieci. Galeria stała się u nas ogromnym hitem.

Stoisko w galerii handlowej z wyciskarkami

wyciskarka huromW galerii handlowej pojawiło się sporo nowych sklepów i na wysepkach były także różne sklepy czy firmy oferujące swoje usługi. Mnie jednak zdecydowanie zainteresowało stoisko, na którym prezentowana była nowa wyciskarka hurom przez hostessę. To było stoisko, które powstało dopiero co, ponieważ znałam wszystkie sklepy w galerii, ale tego stoiska nie było wcześniej. Wyciskarka, którą prezentowała ta młoda dziewczyna była świetna. Nawet skusiłam się, żeby posmakować soku z cytrusów i przyznałam, że smakował wyjątkowo dobrze. Miałam pieniążki na takie wydatki i zastanawiałam się nad zakupem tej wyciskarki. Tego dnia jednaj wyszłam z niczym. W nocy to spać nie mogłam, ponieważ uwielbiam soki świeżo wyciskane i myślałam o takiej wyciskarce. Byłoby mi zdecydowanie łatwiej, ponieważ nie posiadałam takiego urządzenia. Następnego dnia zaraz po pracy wróciłam do tej galerii handlowej, żeby kupić wyciskarkę. Hostessa od razu mnie poznała. W sumie zadawałam mnóstwo pytań na temat tego produktu i dlatego byłam rozpoznana. Dokonałam zakupu i zadowolona wróciłam do domu. Od razu kupiłam owoce, żeby zrobić sobie sok. Smakował również wyśmienicie jak wtedy na promocji. Urządzenie na dodatek bardzo łatwo się czyściło.

To był jeden z najlepszych zakupów, na jakie zdecydowałam się w ostatnim czasie. Nie musiałam już kupować soków w sklepie warzywnym, ponieważ codziennie rano sama sobie je przygotowywałam. Zauważyłam nawet znaczną poprawę w swoim zdrowiu.