Transport mebli do Anglii – jak zorganizować?

Organizowałam w Anglii specjalną konferencję dla Polonii. Z pewnych względów potrzebne mi były moje meble oraz sprzęty. Nie mogłam zostawić ich w Polsce, bo stanowiły element konieczny konferencji. Musiałam znaleźć dobrą firmę.

Transport mebli nie sprawił kłopotu

http://all-trans.pl/nasza-ofertaGrunt to znaleźć zawsze odpowiednią pomoc w osobie profesjonalisty. Tak się właśnie stało tym razem. Odnalazłam kilka firm zajmujących się transportem mebli i w końcu po wstępnym kontakcie wybrałam jedną z nich, gdyż wydawała mi się najbardziej rozsądna. Osoby, z którymi rozmawiałam podchodziły profesjonalnie do klienta, czyli do mnie. Wszystko mi wyjaśniły, choć moje pytania mogły im się przecież wydawać chwilami męczące albo głupie. Poza tym uznałam, że taka oferta mi odpowiada. Nie widziałam lepszej, przynajmniej za podobną stawkę, którą byłam w stanie za to zapłacić. Okazało się, że transport mebli w ogóle nie stanowił kłopotu. Wszystko odbywało się jak w szwajcarskim zegarku. Firma przyjechała pod stosowną lokalizację. Poza tym wszystko delikatnie zostało zapakowane do samochodu i po piętnastu minutach auto ruszyło w trasę. Na miejscu, w Anglii wszystko znalazło się z taką prędkością, że aż nie mogłam w to uwierzyć. Zastanawiało mnie tylko, czy oni tam jechali przekraczając wszystkie dozwolone prędkości, czy co? Jechali jednak ostrożnie i przepisowo, gdyż wszystkie meble i powierzone sprzęty były w takim samym stanie, w jakim je zostawiłam firmie przewozowej. Nie mam im nic do zarzucenia. Byli na miejscu na czas.

Pojawili się tam właściwie wcześniej, ale ponieważ byli umówieni na późniejszą godzinę, to dzwonili czy mogą dostarczyć sprzęty wcześniej. Kiedy nie udało się tego zorganizować, spokojnie poczekali na wyznaczony termin. Więcej o transporcie na stronie: http://all-trans.pl/nasza-oferta.