Szukam taniego transportu

Ankę poznałem na dyskotece i umówiliśmy się na spotkanie w Bielsko Białej gdzie ona mieszka. Ja jestem ze wsi niedaleko i muszę się jakoś do niej dostać. Nie posiadam prawa jazdy ani samochodu to będę musiał coś wykombinować. Pojadę autobusem.

Znalazłem dość tanią firmę transportową

transport osób bielsko białaZ pieniędzmi też jest u mnie krucho ostatnio, bo jestem przed wypłatą i nie mogę tak co chwilę do niej jeździć. Przydałby się jakiś tani transport osób bielsko biała, z którego mógłbym skorzystać. Pojechałem na dworzec autobusowy, żeby zasięgnąć informacji. Dowiedziałem się tam, że jest od niedawna nowy przewoźnik, który posiada własne busy i można w miarę tanio dostać się do miasta. Cieszyłem się, że jest dla mnie nadzieja i postanowiłem się dopytać wszystkiego. Na peronie akurat stał bus, który oferował transport osób bielsko biała i podszedłem do kierowcy, żeby porozmawiać. Dowiedziałem się, że dość tanio może on dowieść mnie do miasta i od razu kupiłem sobie bilet. Anka na pewno się ucieszy jak przyjadę zgodnie z obietnicą. Nie była pewna, czy po dyskotece się do niej odezwę, ale nie mogę takiej znajomości odpuścić. Podróż była bardzo wygodna i w mgnieniu oka dojechaliśmy na miejsce. Zadzwoniłem wtedy do Anki i powiedziałem, że już jestem. Bardzo się ucieszyła i przyszła do mnie po piętnastu minutach. Powiedziałem, że znalazłem bardzo fajny transport osób bielsko biała i z niego skorzystałem. Będę mógł ją nawet odwiedzać kilka razy w tygodniu i się z tego bardzo ucieszyła. Dzień był bardzo udany.

Regularnie jeżdżę do Bielsko Białej i kierowca busa już dobrze mnie zna. Zawsze siadam z przodu i z nim rozmawiam podczas rozmowy. Można dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy. Ludzie prowadzą czasami bardzo ciekawe życie. Lubię poznawać nowe osoby.