Szukam taniego transportu z Polski do Anglii

Moja córka tuż po ukończeniu studiów poinformowała mnie, że planuje na stałe wyjechać za granicę. Mieszka tam jej chłopak, który ostatnio kupił mieszkanie. Nie dziwiła mnie jej decyzja, ponieważ znają się od pięciu lat i to musiało w końcu nastąpić.

Muszę przetransportować meble z Polski do Anglii

transport mebli polska angliaCórka wyjeżdżała w przyszłym tygodniu i miała do mnie prośbę z tym związaną. Zamówiła już jakiś czas temu meble, ale czas realizacji się wydłużył i nie ma jak ich przetransportować do Anglii. Poprosiła, żebym wszystkim się zajął, ponieważ ona nie ma już na to czasu. Mam dla niej zorganizować transport mebli polska anglia i obiecałem, że się tym zajmę. Zależy mi, żeby znaleźć coś taniego, ponieważ chcę, żeby córka nie płaciła za ten transport mebli polska anglia dużych pieniędzy. Wpadłem na genialny pomysł. Przecież Janusz od jakiegoś czasu pracuje w firmie transportowej i z tego co pamiętam to również organizują transport mebli polska anglia, więc do niego się odezwę. Muszę jakoś przetransportować te meble, ponieważ obiecałem to córce. Janusz jak zawsze był dostępny pod telefon i udało mi się z nim jeszcze tego samego dnia porozmawiać. Do przewiezienia jest sofa, fotele i dwa systemy meblowe oraz łóżko z materacem. Powiedział, że w piątek będzie realizować transport mebli polska anglia to może dla mnie te meble dostarczyć. Nie chciał brać ode mnie pieniędzy, ale uznałem, że zapłacę, ponieważ jest to wyjątkowa pomoc i nie wyobrażam sobie nic mu nie płacić. Wziął ode mnie tylko parę groszy za paliwo.

Meble dotarły szybko i sprawnie. Córka jest bardzo zadowolona, że tak to załatwiłem i dała kierowcy prezent dla mnie. Mam go odebrać w firmie Janusza dokąd wraca kierowca. Byłem bardzo ciekawy co takiego od niej dostanę w prezencie.