Sukienka koronkowa z dłuższymi rękawami

Koronka to materiał o bardzo szerokim zastosowaniu. Kobiety, które preferują koronkowe stroje muszą nauczyć się odpowiednio dobierać swoje kreacje. Dlaczego? Ponieważ koronkowe sukienki pasują do kobiet w każdym wieku i o różnych typach figur. Trzeba jednak wiedzieć jak dopasować krój sukienki i ilość koronki, tak aby wyglądać dobrze.

Zachowaj umiar w koronkach i prześwitach

sukienki koronkowe z krótkim rękawem 3/4Oprócz tego koronkowe dodatki mogą być zarówno bardzo eleganckie i dziewczęce, na przykład przy sukniach ślubnych czy delikatnych letnich strojach. Użyte w inny sposób mogą być bardzo wyzywające, a często nawet wulgarne, na przykład przy kobiecej bieliźnie lub przy krótkich sukienkach z głębokimi dekoltami. Każda kobieta musi zatem odnaleźć swój złoty środek. Obecnie trwa zima, a wielkimi krokami zbliża się karnawał. Wiele kobiet poszukuje odpowiedniego stroju na ten czas. Mimo, że większość zabaw odbywa się w lokalach to lepiej założyć sukienkę, która odpowiada obecnej porze roku. Sukienki koronkowe z krótkim rękawem 3/4 sprawdzą się najlepiej w chłodniejszych miesiącach.W sukienkach karnawałowych koronki często są błyszczące i prześwitujące. W taki krojach warto zachować umiar. Bardzo prześwitujące kreacje nie prezentują się dobrze. Lepiej zdecydować się na prześwity tylko w jednym miejscu, przy dekolcie lub na plecach. Jeśli sukienka ma prześwity w innych miejscach to warto zatroszczyć się o dopasowanie sukienki do figury.

Panie z większym brzuszkiem nie powinny decydować się na prześwity w tym miejscu. Podobnie jest z kobietami, które mają szersze uda, które chcą ukryć. Wbrew pozorom najlepiej wyglądają prześwitujące koronkowe rękawy lub ramiączka w sukience. Sukienka może być w całości stworzona z koronki lub koronkowe mogą być jedynie jej elementy.