Sprzedaż sprzętów rolniczych online

Jako właściciel firmy tworzącej strony internetowe co jakiś czas mam coraz lepsze wyzwania. Ostatnio zadzwonił do nas producent maszyn rolniczych, który dopiero wchodził na rynek. Okazało się, że chce abyśmy utworzyli dla niego profesjonalny sklep internetowy oraz stronę www.

Projektowaliśmy sklep internetowy dla rozrzutników

rozrzutnik do obornika dwuosiowyTo było dla nas ogromne zlecenie, ponieważ w przyszłości nasi pracownicy mieli dbać o serwisy. Oczywiście wynagrodzenie było bardzo rzetelne i zdecydowaliśmy się na współpracę. Naszym zadaniem było stworzenie prostego sklepu internetowego, który zawierałby ciągniki oraz rozrzutnik do obornika dwuosiowy. wszystko musiało być odpowiednio opisane i zaprojektowane w taki sposób aby zakupy i kontakt z przedstawicielem handlowym w razie pytań był szybki i skuteczny. Dla nas było to coś nowego, ponieważ pierwszy raz zlecenie odbywało się na taką skalę. mieliśmy wcześniej pewne zamówienia ale to dotyczyło tych tańszych i mniejszych produktów. Jednak aby rozrzutniki były odpowiednio sprzedawane trzeba było dobrze wszystko zaprojektować. Nasz sklep internetowy musiał wyróżniać się w sieci aby zapewnić przewagę naszemu klientowi. Ludzie w dzisiejszych czasach patrzyli na wygląd i był on dla nich nie zwykle ważny. Wybierając rozrzutnik klient chciał wejść w zdjęcia. Dowolnie przybliżyć produkt, a następnie przeczytać rozległy opis. Nikt nie nabywa maszyn rolniczych bez wcześniejszego zastanowienia dlatego to było dla nas takie ważne. Oczywiście nasza praca miała zostać nagrodzona i to napędzało nas do profesjonalnego wykonania.

Taka szansa nie zdarzała się codziennie, a producent oferował nam nie zwykłą jakość usług. Na szczęście ze wszystkim dawaliśmy sobie radę, a nasze projekty oddaliśmy skończone na czas. Na szczęście producent maszyn rolniczych był z nich zadowolony.