Sprowadzenie do sklepu blatów kuchennych

Dobrze wiedziałem, że to co mówił mi wtedy Janusz miało wiele sensu, ale nie miałem pieniędzy i zastanawiałem się skąd je wziąć. Oferta była ograniczona czasowo a ja musiałem błyskawicznie podjąć decyzję. Uległem namowom znajomego i postanowiłem sprawdzić nowe produkty do sklepu.

Sprzedaż porządnych blatów kuchennych

blaty kuchenne lublinSprowadziłem od nowego producenta blaty kuchenne lublin, które nabyłem w niskiej cenie. Dlaczego? Facet dopiero wkraczał na rynek i szukał klientów. Był w stanie oferować tak niskie ceny, że głupotą byłby z tego nie skorzystać. Pech chciał, że w tamtym czasie nie miałem wolnej gotówki a jedynie ciągnęły się za mną jakieś niespłacone kredyty. Bałem się kolejnego zobowiązania, ale Janusz powiedział, że takie blaty kuchenne sprzedawane są dużo drożej i to co zarobię to pokryje każdy kredyt. Wtedy właśnie zdecydowałem się na pożyczkę i zamówiłem od tego nowego producenta blaty kuchenne. Owszem, miałem lekkie obawy, bo zastanawiałem się co będzie jak ludzi nowy asortyment w sklepie jednak nie zainteresuje. Kiedy już blaty dojechały do sklepu to od razu wystawiłem je na sprzedaż. Zgodnie z wytycznymi Janusza dałem porównywalną cenę do blatów, które sprzedają w innych sklepach. Efekty były zauważalne od razu. Klienci chętnie kupowali te blaty kuchenne i zachwalali ich jakość. Faktycznie było tak jak zapewniał Janusz. Szybko stanąłem na nogi i w końcu obserwowałem zyski na czysto. Blaty zamawiałem co miesiąc, ponieważ tak dobrze się sprzedawały w moim sklepie.

Z producentem dobrze mi się współpracuje po dziś dzień. Blaty początkowo sprzedawał w niskiej cenie, ale jak już był rozpoznawalny to cenę jednak podwyższył. Interes ten nadal jest bardzo opłacalny i dobrze, że wtedy posłuchałem Janusza. Dobrze na tym wyszedłem.