Spodobały mi się nowe drzwi koleżanki

Moja koleżanka zaprosiła mnie na wieczór bo chce się pochwalić swoim remontem. Miałyśmy się już spotkać kilka razy ale zawsze coś nam wyskakiwało. A to moje dzieciaki były chore a to jej czuły się coś nie bardzo i musiałyśmy przekładać nasze spotkania. Remont koleżanka miała już jakiś czas temu a ja do tą nie widziałam jej mieszkania na żywo.

Idę do koleżanki obejrzeć drzwi

drzwi wewnętrzne chełmIza pokazywała mi zdjęcia zaraz po remoncie i chyba największe wrażenie zrobiły na mnie drzwi, które miała zamontowane w pomieszczeniach. Wydawały się bardzo solidne i ich wykonanie było bardzo dokładne. Iza mówiła mi że drzwi wewnętrzne chełm zostały wykonane na specjalne zamówienie przez stolarza, który ma spore doświadczenie w branży. Iza sporo zapłaciła za te drzwi ale jak twierdzi na pewno były one warte swojej ceny. Iza sporo opowiadała mi o swoim remoncie. Może nie spotykamy się często na żywo ze względu na różne obowiązki i zawodowe a także prywatne ale staramy się mieć kontakt telefoniczny kilka razy w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco w każdej kwestii. Iza jest moją ulubioną przyjaciółką i mogę na niej zawsze polegać. To ja podpowiadałam jej jak powinna urządzić swój salon i przekazywałam informacje o wielu portalach a także gazetkach, w których może szukać inspiracji. Drzwi wewnętrzne zostały zamówione u stolarza, który jest mężem mojej koleżanki z pracy. Wiedziałam, że stolarz ma sporo dobrych opinii i dlatego zdecydowałam się polecić Izie jego usługi. Ciesze się, że remont został sprawnie wykonany i Iza jest zadowolona z efektów.

Uważam, że nasze mieszkania powinny być urządzane w taki sposób żeby jego właściciele dobrze się w nich czuli. Wyposażenie a także dodatki są wyjątkowo ważne. Warto przeznaczyć na stałe elementy, z których się długo korzysta takie jak drzwi, panele czy okna.