Ślub i zdjęcia z niego

Organizując fotografów na ślub w mojej poprzedniej firmie wiedziałem, że czeka mnie bardzo angażujące zadanie. Nie do końca wiedziałem, jak poradzić sobie z wyborem odpowiedniego fotografa na konkretne wydarzenie, dlatego stwierdziłem, że muszę nabyć jeszcze doświadczenia, aby w kwestii fotografów móc swobodnie pomagać moim klientom.

Gdzie zlecić zrobienie zdjęć

fotografia ślubna bydgoszcz i okolice

Szef był jednak ze mnie bardzo zadowolony z tego względu, że fotograf na ślub to trudne zadanie, aby go wybrać, ja jednak radziłem sobie coraz lepiej. Byłem również odpowiedzialny za przygotowywanie odpowiednich umów rocznych z naszymi fotografiami, z którymi współpracujemy. Przez cały czas pracy w tej firmie zdążyłem zbudować dość pokaźne portfolio moich fotografów, z którymi współpracujemy, którym później chwalę się klientom. To oni jednak mają ostateczne zdanie jeśli chodzi o wybór, gdyż nic dziwnego, ale to jest ich wydarzenie i święto, o które chcą zadbać w odpowiedni sposób. Fotografia ślubna bydgoszcz i okolice wykonywana przez pracownika, który brał konkretną kwotę za obsługę fotograficzną, do której my jeszcze jako firma dorzucaliśmy kilka procent z racji tego, że byliśmy pośrednikiem między fotografem, a klientem. Taki model biznesowy bardzo się sprawdzał z tego względu, że zarówno fotograf był zadowolony, jak i klient. Dzięki temu, że fotografia ze ślubu jest coraz bardziej popularna, to większość naszych fotografów stwierdziła, że zmniejszy swoje ceny odpowiednio w taki sposób, aby jeszcze lepiej były dopasowane do potrzeb klientów.

Często klienci mieli dokładne potrzeby co do zdjęć, które chcą otrzymać, jednakże w większości przypadków fotograf na ślub wykonywał po prostu swoją pracę i bardzo dobrze sobie w tym radził. Mieliśmy taki zapis, że w ciągu tygodnia klient musi otrzymać zdjęcia z wydarzenia, co nikogo nie dziwiło.