Skuteczna nauka jazdy samochodem

Ja do niedawna nie miałam jeszcze prawa jazdy chociaż mam już trzydzieści dwa lata. Mój mąż od dawna mnie namawiał żebym poszła na kurs. Jednak ja cały czas miałam jakieś wymówki by tego nie robić. Miałam wrażenie, że jazda samochodem to nie dla mnie.

Dobra szkoła nauki jazdy

szkoła jazdy w KielcachNawet nie przepadałam za tym żeby siedzieć w samochodzie na pierwszym siedzeniu. Najbezpieczniej czułam się zawsze na siedzeniu pasażera. W sumie zgodziłam się zapisać na kurs dla świętego spokoju. Chciałam żeby przekonał się, że nie będę nigdy kierowcą i już więcej nie drążył tego tematu. To mąż znalazł dla mnie szkołę jazdy. Była to szkoła jazdy w Kielcach, jego zdaniem ona była najlepsza. Na początku chodziłam tam bardzo negatywnie nastawiona. Myślałam wręcz, że tracę czas. Jednak gdy zaczęłam już jeździć samochodem to wiele się zmieniło. Zaczęło mi się to o dziwo podobać i to bardzo. Instruktor często mnie chwalił mówiąc, że robię z każdą lekcją duże postępy. Szło mi naprawdę nieźle. Jazda samochodem z każdą lekcją sprawiała mi coraz większą przyjemność. Po skończonym kursie okazało się, że mogę zapisać się już na egzamin. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że to kiedyś nastąpi. Obawiałam się jednak tego, że tak naprawdę nic mi się nie uda. Jednak wszystko zrobiłam dobrze i w rezultacie otrzymałam pozytywny wynik. Chyba jeszcze w życiu nie byłam tak szczęśliwa jak wtedy. Cieszyłam się też, że mąż znalazł dla mnie tak dobrą szkołę, bo jednak to podejście instruktora do mnie sprawiło, że się przełamałam i chciałam się nauczyć jeździć.

Teraz gdy ktoś ze znajomych szuka szkoły nauki jazdy to ja oczywiście od razu polecam tą, do której sama chodziłam. Uważam, że nie ma lepszej. Zresztą chyba właśnie z niej najwięcej osób zdaje egzamin za pierwszym razem.