Skromnie ale modnie

Czas remontu jest czasem dość ciężkim wyzwaniem, jeżeli w gre wchodzi wymiana starych mebli na nowe, kiedy myślimy o nowoczesnym wnętrzu, zagospodarowaniu pustej przestrzeni a być może i zaoszczędzenia miejsca. Praktyczne rozwiązania często są najlepszym i trafnym wyborem.

Zakup nowego dużego narożnika

duży narożnikJestem w trakcie remontu. Posiadam nie za duży pokoik, dlatego myślałam o praktycznym zastosowaniu i rozłożeniu powierzchni, tak, żeby nie zagracać się zbędnymi meblami, ale z drugiej strony żeby było skromnie, przytulnie i praktycznie wykorzystana przestrzeń.  Na szczęście mój pokoik nie jest jakoś drastycznie mały, do tego posiadam antresole do spania, z której jestem zadowolona. Zdecydowałam o tym, że pod antresolą chcę mieć wygodne miejsce do posiedzenia, ewentualnie poleżenia, miejsce gdzie mogę zaprosić gości, mogę kogoś przenocować a jednocześnie będzie miło, przytulnie, modnie i elegancko. Znajoma poleciła mi żeby kupić duży narożnik. Zakup dużego narożnika okazał się trafnym zakupem, z którego jestem bardzo zadowolona. Mogę przenocować kogoś, wygodnie się siedzi, nie zabiera zbyt dużej powierzchni. Sprawuje się w każdej sytuacji a do tego ładnie wygląda i w komponował się w otoczenie. Zdecydowaliśmy się na duży narożnik i wcale nie żałujemy. Możemy bez krępacji zapraszać gości imamy gdzie ich posadzić. Z naszym narożnikiem odnieśliśmy sukces i na jakiś czas mamy z głowy gruntowne przemeblowania i wymienianie mebli, tak by pokoik nie był zagracony ale jednocześnie znajdowało się w nim wszystko co potrzeba, oraz żeby na spokojnie można było kogoś zaprosić.

 W moim wypadku duży narożnik sprawdził się w swojej roli i jestem zadowolona z zakupu. W czasie remontu i przemeblowania warto czasami posłuchać rad znajomych, ponieważ mają oni czasem sprawdzone rozwiązania w wielu dziedzinach w jakiej przydają się dobre rady.