Sklepy internetowe z kosmetykami

Kosmetologia to moja pasja. Lubię dbać o siebie i innych, lubię dobrze wyglądać. Znam się na różnych kosmetykach, umiem dobrać je dla każdego. Dlatego też otwarcie własnego sklepu z kosmetykami było dla mnie czymś naturalnym. Wiedziałam, że dobrze mi pójdzie.

Sklepy internetowe i próbki kolorów

sklepy magentoNie znałam się jednak na programowaniu i na tworzeniu sklepów. Dlatego też wybrałam sklepy magento, dzięki czemu miałam gotowy szablon sklepu, gotowe moduły i funkcje, a sama musiałam tylko uzupełniać grafiki, opisy produktów i logo sklepu. Sklepy Magento są łatwe do stworzenia, ale też łatwe w obsłudze dla klienta. Mają też panele logowania, formularz kontaktowy i wyszukiwarkę produktów. To ułatwia prowadzenie sklepu i kontakt z klientem. Poza różnymi sekcjami z kosmetykami do pielęgnacji twarzy i ciała miałam również wizję stworzenia czegoś ciekawego do działu z kosmetykami kolorowymi. Często zdjęcia w Internecie nie oddają dobrze kolorów, a jest to szczególnie ważne przy dopasowywaniu podkładu czy pudru. Dlatego tez chciałam mieć moduł pokazujący jak te kolory mają się do innych odcieni tego samego produktu, jak również do produktów innych marek. To pomoże osobom chcącym zmienić podkład z jednej firmy na inną. Sama też wykonywałam testy na swojej dłoni. Pokazywałam jak odcienie mają się do koloru skory. Takie zdjęcia często wykonują urodowe blogerki czy testerki. To samo robiłam ze szminkami, błyszczykami, a lakiery pokazywałam oczywiście na paznokciach.

Dzięki takiemu podejściu do klienta na pewno zyskałam kupujących. Sklep internetowy musi się wyróżniać na tle innych, jeśli chce odnieść sukces. Sam dobry sklep Magento nie wystarczy, trzeba jeszcze mieć coś ponad to. Próbki kolorów to moim zdaniem dobre rozwiązanie i przydatne dla klientek.