Sauna na podczerwień

Decyzja o założeniu własnej sauny była bardzo spontaniczna. Zawsze korzystałam z niej w różnych miejscach publicznych i brakowało mi tego, że nie mogłam używać jej w każdym momencie w którym przyszłaby mi na to ochota. Zawsze byłam ograniczana do panującego na siłowni lub basenie harmonogramu otwarcia.

Zakup domowej sauny infrared

sauny infrared od producentaWiem, że sauna jest niesamowicie ciekawym urządzeniem. Dosłownie na własnej skórze przekonałam się o jej zaletach i o tym jak pozytywny ma wpływ na cerę. Przede wszystkim już po kilku sesjach zauważyłam, że wygląd mojej skóry zdecydowanie się poprawił – sauna mocno zredukowała uciążliwy cellulit, poprawiła koloryt, jędrność i napięcie skóry – szczególnie mocno zauważyłam to na udach oraz brzuchu. Ponadto od czasu kiedy korzystam z sauny mam zdecydowanie mniejsze problemy skórne. Moja cera wraz z oczyszczeniem ze szkodliwych toksyn wzmocniła swoją barierę ochronną, otworzyły się również zablokowane wcześniej pory. Takie działanie sprawiło, że skóra mojej twarzy jest zdecydowanie czystsza, bardziej gładka i piękniejsza. Nie mam takich problemów z wypryskami, wągrami oraz z przebarwieniami. Z tego względu zdecydowałam się na zakup domowej sauny infrared od producenta. Umieszczenie sauny na podczerwień w domu pozwoliło mi na częstsze z niej korzystanie oraz na większą swobodę związaną z godzinami w których przebywałam w saunie. Mogłam tam się udać zaraz po pracy w celu zredukowania nagromadzonego stresu i napięcia, ale mogłam również udać się do niej późno w nocy. To, że nie musiałam nigdzie dojeżdżać zdecydowanie zwiększyło mój komfort korzystania z niej.

Zakup domowej sauny był jedną z najlepszych moich inwestycji w ostatnim czasie. Sauna niesamowicie pozytywnie wpływa na całe moje ciało. Nie chodzi tu tylko o same efekty widoczne gołym okiem, ale również o to, jak mnie odpręża i jak pozwala mi się zrelaksować. 

Opublikowane w Dom