Restauracja oferująca noclegi dla gości weselnych

 

Swoją restaurację otworzyłam w Głogowie, bo to było moje rodzinne miasto. Co prawda większość życia spędziłam w Warszawie, ale tęskniłam za domem i chciałam tam wrócić. Pomysł na biznes miałam już od dawna i nie musiałam kombinować, czym zająć się jak już wrócę do Głogowa. 

Często rezerwowane noclegi dla gości weselnych

sale weselne z noclegiem w GłogowieWynajęłam dość nowoczesny budynek piętrowy, który idealne nadawał się na stworzenie tam ogromnej sali weselnej dla gości oraz pokoi gościnnych. Owszem, były dostępne inne sale weselne z noclegiem w Głogowie, ale wiedziałam, że zainteresowanie było ogromne takimi imprezami i nie musiałam martwić się o brak klientów. Restaurację urządziłam w nowoczesnym stylu a sala weselna była wręcz bajeczna. Wszystko było idealne dopasowane, ponieważ wynajęłam najlepszego projektanta wnętrz. Pokoje dla gości były na bardzo wysokim poziomie. Każdy posiadał wygodne łóżko, telewizję i dostęp do własnej łazienki. Kiedy już wszystko urządziłam, to od razu zgłosiła się do mnie para młodych ludzi, którzy chcieli wynająć salę na swoje wesele. Interesowała ich tylko opcja z noclegiem i oprowadziłam ich po całym budynku, żeby wszystko zaprezentować. Restauracja była nowa i wszystko wyglądało świeżo. Młodzi od razu zdecydowali się wynająć u mnie salę weselną i zarezerwowali wszystkie noclegi dla swoich gości. To było moje pierwsze organizowane wesele i dałam z siebie wszystko. Zatrudniałam doświadczonych ludzi, którzy znali się na rzeczy i dzięki temu wszystko poszło łatwo i sprawnie.

Młodzi z zabawy weselnej byli zadowoleni, ponieważ wszystko przebiegło tak, jak sobie zaplanowali. Goście byli zachwyceni swoimi pokojami, ponieważ łóżka były bardzo wygodne i każdy się wyspał. Swoje pierwsze obsługiwane wesele mogłam uznać za udane.