Prysznic lepszy od kąpieli

W naszej świadomości wciąż pokutuje myśl, że prysznic jest tylko rozwiązaniem doraźnym, głównie dla osób, którym w łazience nie starcza miejsca na wannę. Ale czy w dniu dzisiejszym rzeczywiście wanna wciąż pozostaje lepsza od kabiny prysznicowej

Tylko zwykła kabina?

kabina prysznicowaDostępne obecnie na rynku kabiny prysznicowe, coraz mniej kojarzą się wyłącznie ze swoją podstawową funkcją przeznaczenia, a wybór produktu do naszego mieszkania coraz częściej wiąże się z głęboką analizą potrzeb. Oczywiście, wciąż istnieje standardowa kabina prysznicowa, którą możemy nabyć z brodzikiem (niskim lub wysokim) lub bez niego. Warto uświadomić sobie, że brodzik, zwłaszcza wysoki będzie szczególnie cenny dla rodzin z małymi dziećmi, które dzięki temu rozwiązaniu będą mogły zażywać regularnych kąpieli ze swoimi zabawkami. Będzie on jednak całkiem zbędny w mieszkaniu osoby starszej, która ma problem z chodzeniem i nie podoła codziennie pokonywać dodatkowego podwyższenia. Oprócz kabin, które stricte skupiają się na prysznicu i są najtańszym produktem na rynku, znajdziemy także kabiny prysznicowe wzbogacone o dodatkowe funkcje zgodne z naszymi potrzebami. Jeśli często wracamy zmęczeni z pracy, na pewno warto rozważyć zakup kabiny z hydromasażem. Jeśli chcemy zadbać o wygląd naszej skóry i naszą kondycję zdrowotną, hydromasaż możemy rozszerzyć o generator pary wodnej i wprowadzić do naszej kabiny namiastkę sauny parowej. Jeśli lubimy śpiewać pod prysznicem, a muzyka jest tym, z czym nie umiemy się rozstać, na pewno kabina prysznicowa z wbudowanym radiem spełni nasze wymagania i oczekiwania. 

Dzisiaj w trakcie brania prysznicu nie musimy rozstawać się nawet z naszym telefonem, ponieważ specjalny mechanizm pozwoli nam odebrać połączenie jednym przyciskiem na panelu kabiny. To najlepiej pokazuje, że producenci kabin prysznicowych biorą pod uwagę postęp technologiczny i wykorzystują go do urozmaicenia swojego produktu.