tabliczka znamionowa

Produkuję tabliczki znamionowe

Wymyśliłam sobie branżę, w której będę mogła się sprawdzić. Muszę przyznać, że jestem z siebie dumna, bo wiem, że wiele osób by nie wpadło na to, że można się zajmować tak bardzo wyspecjalizowaną działalnością. Zazwyczaj firmy mają bardziej ogólny profil swojej działalności.

Tabliczka znamionowa coraz lepszej jakości

tabliczka znamionowaJa jednak postawiłam na tabliczki znamionowe i to jest to, czym zajmuje się moje własne przedsiębiorstwo. Obecnie całkiem nieźle nam idzie w tym biznesie. Jestem zadowolona z rozwoju. Tabliczka znamionowa produkowana przeze mnie jest lepszej jakości niż na samym początku, kiedy zaczynałam. Wiem, że teraz jest naprawdę trwała. Tworzone przeze mnie tabliczki metalowe są w stanie sprostać wymaganiom różnych klientów, ale przeważnie zaopatrują się u mnie duże firmy, co jest bardzo korzystne. Mogę wtedy bowiem liczyć na naprawdę duże kwoty, jakie będą płacić. Tabliczki grawerowane zamawiane przez małych i średnich przedsiębiorców niestety nie dają mi tak dużego przypływu pieniędzy. Takie też robię, bo czasami dobrze jest jak wpadnie mniejsze zamówienie, tylko na kilkaset sztuk. To również jest potrzebne, a mniejsi przedsiębiorcy mają to do siebie, że jakoś chętniej wracają do firmy, z którą współpracują. Są oni bardziej lojalni, a to mi bardzo odpowiada.

Koncern nie bardzo się przywiązuje, więc jeżeli wpada mi raz duża kasa, to się cieszę, ale nie liczę aż tak na to, że zawsze tak będzie. Za miesiąc bowiem zamówienie na tabliczki może trafić do innego szczęśliwca. Tak sobie działam i na razie ciągle odnotowuję zmiany na plus.