kable telekomunikacyjne

Praca przy montażu kabli telekomunikacyjnych – kujawsko-pomorskie

Zacznę od tego że mieszkam w pięknym mieście. Tym miastem jest Bydgoszcz, który jak zapewne każdemu wiadomo znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim. Dobrze mi się tutaj żyje i generalnie jestem zadowolony. Dobrze zarabiam, jednakże wykonuję ciężką pracę.

Montowanie kabli w kujawsko-pomorskim – charakterystyka pracy

kable telekomunikacyjnePracuje mianowicie w firmie która wykonuje różne budowy. Budujemy tylko na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednakże zleceń mamy bardzo, ale to bardzo dużo. Na terenie naszego województwa od kilku już lat trwa budowa sieci telekomunikacyjnych kujawsko-pomorskie, gdzie również pracujemy. Praca jest bardzo ciężka, ponieważ robimy tam między innymi montaż kabli telekomunikacyjnych. Nie jest to łatwe zadanie. Jest to bardzo czasochłonna i trudna praca. Żeby coś takiego wykonać, wierzcie mi że trzeba się bardzo, ale to bardzo natrudzić. Nie jest to jedyna budowa, na jakiej pracujemy. Od kilku miesięcy w Bydgoszczy trwa budowa sieci światłowodowych. Na tej budowie w ostatnim czasie muszę przyznać, że pracujemy najwięcej, ponieważ jest tam bardzo dużo do zrobienia. Przede wszystkim robimy tam montaż kabli światłowodowych. Jednakże nie jest to jedyna rzecz, jaka jest tam przez nas wykonywana, ponieważ od środy zaczęliśmy tam robić przewierty sterowane. Będziemy tam robić jeszcze wiele, ale to wiele rzeczy, których póki co nie mogę zdradzić. Póki co pracy, jak widać jest bardzo dużo. Pracujemy razem z innymi kolegami praktycznie od świtu do nocy. Nawet nie dostałem urlopu, żeby wybrać się gdzieś na wakacje i odpocząć.

Szefostwo nie pozwala w zasadzie nikomu na urlop, ponieważ pracy jest bardzo dużo, a gonią nas terminy. Zarabiam, jak już wspomniałem bardzo dobrze i dzięki temu moja rodzina dobrze żyje. Jednakże wolałbym mieć lżejszą pracę, zarabiać mniej, ale też mieć więcej czasu dla rodziny.

Czytaj więcej na: Montaż kabli telekomunikacyjnych kujawsko-pomorskie – www.iwdar.pl