Praca marzeń w Krakowie

Moja pierwsza praca była bardzo trudna. Wtedy nie miałem jeszcze żadnego doświadczenia i ciężko było mi się odnaleźć w nowym otoczenia. Kilka lat temu ukończyłem technikum samochodowe. Ta szkoła dała mi dobre możliwości i perspektywy.

Pracowałem w firmie wynajmującej samochody

najlepszy wynajem samochodu w krakowieBędąc uczniem mogłem zrobić sobie wszelkie uprawnienia do prowadzenia pojazdów. To było dla mnie ważne, ponieważ na rynku pracy miałem sporą przewagę na samym starcie. Tak też było w praktyce, ponieważ ze znalezieniem zatrudnienia nie miałem żadnego problemu. Ja jednak zaciągnąłem się do miejsca gdzie odbywałem swoje praktyki. Oni prowadzili najlepszy wynajem samochodu w krakowie. Na początku zajmowałem się pracą biurową. Z tym wiązało się sporządzanie umów oraz sporo czynności związanych z dokumentacjami. Jednak gdy dostałem tam pełen etat moje obowiązki znacząco rozszerzyły się. Miałem zostać również kierowcą. Okazało się, że czasami ludzie chcą wynająć auta z kierowcą. Dodatkowo mieliśmy także spore samochody dostawcze i autobusy. Często z naszych usług korzystały wycieczki szkolne. Ja jako pracownik musiałem stać się bardzo elastyczny. To było trudne zadanie, ponieważ nie byłem człowiekiem, który łatwo się przestawiał. Na szczęście ze wszystkim jakoś potrafiłem sobie poradzić i byłem zadowolony z tego co wykonuję. Z czasem moje obowiązki stawały się coraz bardziej ciekawe. Wszystko wiązało się z coraz bardziej dalekimi wyjazdami. Czasami nie było mnie kilka dni, ponieważ jako kierowca samochodu dostawczego miałem sporo pracy.

Innym razem byłem kierowca autokaru z dziećmi i jechaliśmy na dalekie wycieczki. Dodatkowo miałem zapewnione dobre warunki i pensję. Nie narzekałem na standardy, które oferowano. Mogłem pozwolić sobie na na prawdę ciekawe życie.