pożyczki bez bik

Pożyczka pod zastaw dla siostry

Moja siostra jakiś czas temu miała problemy finansowe. Po prostu straciła pracę i przez ten czas gdy była w trakcie poszukiwań nie miała środków na to by chociażby zapłacić raty kredytu.

Pożyczki bez BiK są korzystne, nie wiedziałam o tym

pożyczki bez bikW sumie nie były to jakieś wielkie zaległości i gdy tylko otrzymała pierwszą wypłatę to wszystko uregulowała. Jednak jak się okazało nie ma już przez to dobrej historii kredytowej. Szkoda tylko, że nie powiedziała mi o tym gdy straciła pracę bo możliwe, że wtedy byłabym jej w stanie pożyczyć jakieś pieniądze na te raty. Siostra dowiedziała się o tym, że nie będzie mogła otrzymać kredytu w momencie gdy naprawdę bardzo tego potrzebowała. Popsuła się jej pralka i chciała wziąć na raty nową. Jednak bank powiedział jej, że jest to niemożliwe. Koleżanka powiedziała siostrze, że są firmy które mają pożyczki bez bik dla zadłużonych i może by sprawdziła taką ofertę. Siostra przejrzała stronę internetową tej firmy. Okazało się, że w swojej ofercie mają nawet pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik że wszystko można załatwić przez internet nie wychodząc z domu. Taka bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik wychodziła naprawdę korzystnie. W sumie raty nie były jakoś bardzo wysokie. Była tam nawet pożyczka dla firm bez bik czyli mogły z niej skorzystać także osoby, które posiadają firmę.Wniosek o przyznanie takiej pożyczki był banalnie prosty. Zresztą po tym jak siostra złożyła ten wniosek to bardzo szybko dostała pieniądze na konto. Gdy je tylko dostała to pojechałam z nią po nową pralkę. Przecież raczej w dzisiejszych czasach nie można żyć bez takiego sprzętu jak pralka czy lodówka.

Siostra była naprawdę zadowolona z tego, że udało jej się otrzymać pożyczkę. W pewnym momencie myślała już, że teraz będzie musiała co miesiąc odkładać pieniądze na to żeby dopiero za parę miesięcy kupić sobie tą pralkę.