Poszukiwania fotobudki z gadżetami na uroczystość weselną

Pewnego dnia dowiedziałam się, że moja kuzynka postanowiła wziąć ślub. Na dodatek poprosiła mnie o pomoc w dosyć nie typowej sprawie. Cały czas szukała jakiegoś sposoby aby urozmaicić gościom zabawę i nie mogła wymyślić nic kreatywnego.

Znalazłam dobrą fotobudkę na wesele 

fotobudka z gadżetami we WrocławiuJa miałam jej w tym pomóc. Tak na prawdę sama nie miałam pojęcia co to by mogło być. Jednak zaczęłam szukać na forach tematycznych i okazało się, że w dzisiejszych czasach panuje całkiem nowa moda na fotobudki. Internauci twierdzili, że to sprawdzony sposób aby zaskoczyć gości i wprowadzić coś nowego. Po konsultacjach z kuzynką stwierdziła, że fotobudka z gadżetami we Wrocławiu będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Na dodatek nie było to daleko, a jej właściciel chętnie oferował właśnie takie usługi wszystkim zainteresowanym. Ucieszyłam się, ponieważ mogłam pomóc i mój pomysł okazał się trafiony. Podczas wyjazdu w celu ustalenia cen z właścicielem wszystkim dopisywały dobre humory i myśleliśmy o tym, że na prawdę zachęcimy do robienia zdjęć wszystkich gości weselnych. W naszej rodzinie nikt wcześniej nie miał jeszcze takiego pomysłu i moja kuzynka miała być pierwsza. O to właśnie wszystkim chodziło. Oczywiście całe wesele okazało się wspaniałą uroczystością i zleciało bardzo szybko. Na szczęście dzięki fotobudce pozostały nam wspaniałe spontanicznie robione pamiątki. Na weselu był też fotograf ale nie rejestrował tych najśmieszniejszych momentów gdzie ktoś sam chciał zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wszyscy uznali, że to był wspaniały pomysł i warto go było zrealizować.

Ja także chciałabym coś podobnego na swoim weselu. Taka mała innowacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a idealnie nadaje się do urozmaicenia weselnym gościom swojego czasu i stanowi na prawdę atrakcyjną pamiątkę.