Pomieszczenie socjalne z nowymi meblami

Zatrudniałem początkowo kilkunastu pracowników, ale i tak w planie miałem powiększenie firmy. Zrobiłem to i na dzień dzisiejszy pracowało u mnie ponad sto osób. Prowadziłem firmę telemarketingową i zarabiałem na tym niezłą kasę. Moi pracownicy zresztą tak samo.

Wstawienie nowych mebli do pomieszczenia socjalnego 

meble do pomieszczeń socjalnychWprowadziłem przerwy, w czasie których pracownicy mogli coś zjeść i odpocząć. Do dyspozycji było pomieszczenie socjalne, ale nie było ono odpowiednio umeblowane. Brakowało stołów i krzeseł. Chciałem też ustawić tam kanapę z fotelami, dlatego też zdecydowałem się iść do hurtowni, w której sprzedawano takie meble do pomieszczeń socjalnych i coś wybrać. Zabrałem ze sobą od razu pieniądze, bo wiedziałem, że coś na pewno tam wybiorę. W hurtowni było dużo mebli do pomieszczeń socjalnych i to na dodatek w niskiej cenie. Dlatego uznałem, że wymienię wszystkie meble na nowe. Kupiłem stoły, krzesła i hokery. Wybrałem też sofę i fotele, ponieważ w pomieszczeniu socjalnym był kącik wypoczynkowy, z którego pracownicy bardzo często korzystali. Kiedy wróciłem do firmy, to kazałem pracownikom wynieść meble z pomieszczenia socjalnego do magazynu, bo w ciągu kilku godzin miały być dostarczone nowe meble z hurtowni. Pracownicy z tej zmiany byli zadowoleni i nie mogli doczekać się, aż w pomieszczeniu socjalnym pojawią się nowe meble. Kierowca pojawił się po czternastej. W tym czasie zrobiłem przerwę od pracy i wszyscy ustawialiśmy meble w pomieszczeniu socjalnym.

Zmiany były bardzo korzystne, ponieważ dla każdego pracownika było miejsce przy stole. Z kącika wypoczynkowego wszyscy korzystali i z czasem umieściłem tam telewizor oraz konsolę do gier. Ludzie zasługiwali na relaks w czasie przerwy a ja im to zapewniłem w stu procentach.