szklane balustrady

Otwieram sklep ze szklanymi balustradami

Długo zastanawiałam się co chcę w życiu robić. Moi rodzice zawsze byli aktywni zawodowo. Obydwoje prowadzili firmę. Tata budowlaną, mama miała kwiaciarnię. Żadna branża do mnie nie przemawiała. Skończyłam studia i postanowiłam otworzyć sklep.

Chcę sprzedawać szklane balustrady

szklane balustrady

Tata zaproponował mi pożyczkę, z której skorzystałam. W ofercie sklepu będę miała drzwi szklane a także balustrady. Tata stwierdził, że ta branża będzie dla mnie najlepsza. W naszej miejscowości nie ma takiego sklepu więc nie będę miała konkurencji najbliższy sklep, który sprzedaje godne polecenia szklane balustrady z Wrocławia znajduje się w miejscowości Wrocław, który jest oddalony od naszego miasteczka około czterdzieści kilometrów. Udało mi się wynająć dobry lokal w centrum miasteczka. Postanowiłam zamówić towar od znanego producenta. Rodzice zawsze mówili mi, że materiały, które sprzedaje się klientom muszą być wysokiej jakości. Klienci są wówczas wstanie zapłacić sporo jeśli mają pewność, ze towar będzie im długo służył. Drzwi szklane zamówiłam od producenta z Sopotu. Jest on polecany w wielu magazynach branżowych. Producent ten ma w sprzedaży także kabiny prysznicowe na wymiar a także w standardowych rozmiarach. Postanowiłam zamówić kilka na próbę. Zobaczę czy klienci będą nimi zainteresowane. Szklane balustrady przyjadą do mnie z Krakowa. Już podpisałam umowę na korzystnych warunkach. W sklepie chcę zatrudnić także szklarza, który będzie odpowiedzialny za montaż drzwi, balustrad i kabin. Szklarz musi mieć doświadczenie i wykształcenie w danej branży. Uważam, że to jest bardzo dobre rozwiązanie. Rodzice pochwalili mój pomysł.

Nie każdy się zna na zamontowaniu kabiny więc na pewno wiele osób będzie korzystać z usługi montażu Sklep otwieram już za tydzień. Zamówiłam także ulotki, żeby poinformować klientów o otwarciu. Przygotowałam też kilka ciekawych promocji dla pierwszych klientów.