Olejek na porost włosów

Włosy w naszej kulturze uważane są za atrybut kobiecości. Często to właśnie za tymi gęstymi, długimi rozglądamy się na ulicach miast. Ja sama jeszcze kilka lat temu miałam problem ze swoimi włosami, które były rzadkie, łamliwe i zdecydowanie za krótkie. Z pomocą w tamtym momencie przyszedł jeden magiczny produkt, który całkowicie odmienił kondycję moich kosmyków.

Olejek Kadi na porost włosów

khadi - olejek stymulujący wzrost włosówTym wspaniałym produktem okazał się właśnie olejek Khadi. Kiedy moje włosy zaczęły doprowadzać mnie do szewskiej pasji postanowiłam coś z tym zrobić. Jak dobrze wiemy internet jest skarbnicą wiedzy, więc to właśnie tam postanowiłam szukać pomocy. Natrafiłam w tamtym momencie na bloga z wpisem o khadi – olejek stymulujący wzrost włosów oraz efekty z nim związane. Mimo, iż byłam sceptycznie nastawiona, a efekty w postaci zdjęć wydawały mi się przekłamane, skłoniłabym się powiedzieć, że przedstawione długości włosów dzieli rok, a nie zaledwie dwa miesiące, postanowiłam jednak zamówić ten produkt. Mimo, że blogerki podkreślały jak ważna jest systematyczność oraz czas, ja już po tygodniu stosowania byłam w szoku. Miałam raczej wrażenie, że to cud a nie zasługa olejku Khadi. Włosy w ciągu tygodnia urosły tyle ile zazwyczaj rosną w 3 miesiące. Po regularnym stosowaniu stały się miękkie w dotyku, odporne na zniszczenia, a przede wszystkim zdrowe. Teraz przyszedł czas kiedy to inne kobiety oglądają się za moimi włosami na mieście. Po natrafieniu na ten jeden wpis oczywiście nie poprzestałam tylko na nim.

Dziś moje włosy olśniewają i mogę śmiało przyznać, że to właśnie zasługa tego magicznego olejku. Sceptycznie nastawiona na jego działanie, sama się przekonałam, że wszystkie pozytywne opinie na jego temat nie są wcale wymyślone. Olejek Khadi pozwolił mi zapuścić piękne, zdrowe, długie włosy.