Oddaję swój telefon do naprawy

Ja to nie ganiam tak za technologią jak moi koledzy czy brat. Mój telefon ma już chyba z sześć lat, ale cały czas działa i jestem z niego zadowolony. Nie chcę mieć innego modelu i dbam o niego jak tylko mogę. Ostatnio jednak nie działa właściwie.

Udało się tanio naprawić telefon

naprawa telefonówWcześniej to ja już naprawiałem ten telefon i wszystko było dobrze. Ostatnio jednak system mi się zawiesza i nawet nie mogę do nikogo zadzwonić. Muszę oddać telefon do punktu, gdzie jest naprawa telefonów i poprosić o pomoc. Pojadę do nas do galerii handlowej, gdzie wcześniej  mi naprawiali telefon. Zrobili to dobrze i do teraz działał poprawnie a było to ze dwa lata temu. Pojechałem tam następnego dnia z samego rana. Zależało mi, ażeby od ręki rozwiązali mój problem, bo nie mam z nikim kontaktu. W punkcie był ten sam chłopak, który obsługiwał mnie poprzednim razem. Nie pamiętał mnie, ale wyjaśniłem wszystko i poprosiłem o szybką pomoc. Poinformował mnie wtedy, że naprawa telefonów trwa czasami dłużej i nie może mi zagwarantować, że zrobi to od ręki, bo nie wiadomo o jaką usterkę chodzi. Miałem wrócić po piętnastu minutach to zerknie co się dzieje z telefonem i da mi konkretne informacje. W międzyczasie zrobiłem zakupy i po niespełna piętnastu minutach pojawiłem się przy punkcie napraw. Dowiedziałem, że pojawił się jakiś problem z oprogramowaniem i właśnie kończy on wgrywać mi nowe oprogramowanie. Byłem bardzo zadowolony, że jednak udało się wszystko naprawić od ręki i mogę za chwilę korzystać ze swojego ukochanego telefonu.

Mam nadzieję, że jeszcze wiele lat posłuży mi ten telefon. Na pewno jak coś będzie się z nim działo, to tylko do tego punktu napraw będę chodził. Zawsze mi pomogli i wiem, że pracują tam ludzie doświadczeni i godni zaufania.