Mój nowy rower

Bardzo często jeżdżę rowerem. Nie mam samochodu, a więc rower jest moim podstawowym środkiem transportu. Mój stary rower był ze mną ponad 7 lat, a więc jakiś czas temu postanowiłam, że czas go wymienić i zaopatrzyć się w jakiś nowszy model roweru. Zaczęłam szukać roweru przez Internet, ale ostatecznie stwierdziłam, że wolę jednak pójść do sklepu stacjonarnego.

Mój wybór padł na damski rower Kross

damskie rowery krossChociaż roweru używam najczęściej do tego by podjechać do miasta i zrobić zakupy, czy dojechać na dworzec kolejowy, to lubię też popołudnia spędzone na dłuższych wycieczkach rowerowych. Dlatego też szukałam roweru, który spełni mojego oczekiwania jeżeli chodzi o dłuższe trasy. Przede wszystkim zależało mi na tym żeby był wygodny, ale też i solidny. Nie będę ukrywać, że duże znaczenie ma dla nie też to jak rower się prezentuje, więc chciałam kupić taki rower, który spodoba mi się pod względem dizajnu i będzie wyglądał bardzo kobieco. Kiedy udałam się do sklepu sprzedawca polecił mi damskie rowery Kross, które zachwyciły mnie swoim dizajnem. Oprócz tego okazało się, że są to rowery bardzo dobrej jakości, które są popularne wśród miłośników wycieczek rowerowych. Do wyboru miałam naprawdę różne modele, najbardziej spodobał mi się rower o bardzo kobiecej ramie w kolorze fioletowo-srebrnym. Rama roweru jest duża, a poza tym zauroczyła mnie swoim matowym wykończeniem. Jako, że rower ten miał też dobre właściwości to się na niego zdecydowałam.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jak sprawdza mi się mój nowy rower. Kiedy jadę na miasto to jazda tym rowerem jest niezwykle szybka i przyjemna. Ale również w czasie długich wycieczek sprawdza się on bardzo dobrze, bo kupiony przeze mnie rower jest bardzo solidny i nawet w czasie jazdy po nierównościach jazda nadal jest przyjemna i komfortowa.