Mieszkanie w dobrej cenie z rynku pierwotnego

Mój mąż zarabiał rozsądne pieniądze od kiedy zmienił miejsce zatrudnienia. W końcu mogłam sobie pozwolić na więcej, gdzie wcześniej kupno sukienki stwarzało nie lada problem. Dzięki jego zarobkom żyło mi się o wiele lepiej i nawet pojawiła się perspektywa kupna mieszkania na własność.

Kupno przestronnego mieszkania w Rzeszowie 

mieszkania na rynku pierwotnym w rzeszowieMąż oddawał mi wszystkie pieniądze, gdyż to ja zarządzałam domowym budżetem. Sukcesywnie odkładałam sporą sumę na lokacie oszczędnościowej i dzięki temu miałam wkład własny na kupno mieszkania. Interesowały mnie tylko mieszkania na rynku pierwotnym w Rzeszowie, bo przeprowadzka z tego miasta nie wchodziła w grę. Miałam tutaj całą swoją rodzinę i znajomych. Zgłosiłam się z zapytaniem do swojej przyjaciółki, która pracowała w biurze nieruchomości. Szukałam taniego i przestronnego mieszkania a ona miała mi pomóc je znaleźć. Aniela w biurze nieruchomości pracowała od pięciu lat i znała wszystkie dostępne oferty w mieście. Mieszkań na sprzedaż w ofercie miała dość dużo i mogłam sobie wybrać odpowiednie. Sama wszystko załatwiałam, bo mąż całkowicie mi ufał i wiedział, że wybiorę dla nas najlepsze mieszkanie. Aniela pokazała mi mieszkanie, które od razu przypadło mi do gustu. Mieściło się ono na pierwszym piętrze i przynależał do niego ogromny taras. Mieszkanie było przestronne i nowoczesne a na dodatek był tam parking podziemny. Mąż do pracy jeździł samochodem i ten parking na pewno mu będzie odpowiadał. Kupiłam bez wahania to mieszkanie.

Wszystko sama urządziłam i poszło mi całkiem nieźle. Mimo, iż nie posiadałam wykształcenia ani doświadczenia w kwestii aranżacji wnętrz, to mieszkanie było urządzone profesjonalnie. Mój mąż oczywiście najbardziej był zadowolony z parkingu podziemnego, co było oczywiste.