Jasny zlew z granitu do kuchni

Niedawno w końcu znaleźliśmy mieszkanie, które spełniło nasze oczekiwania. Jego największą zaletą jest wspaniała lokalizacja, która mocno skróciła nasz czas dojeżdżania do pracy. Jednak zanim mogliśmy się wprowadzić, musieliśmy wykończyć pomieszczenia oraz wybrać meble oraz wszelkie potrzebne sprzęty. Najwięcej czasu spędziłam nad urządzaniem kuchni.

Jasna kuchnia z granitowym zlewem

jasny granitowy zlew kuchennyUwielbiam gotować, dlatego bardzo mi zależało na tym, aby nasza nowa kuchnia była pomieszczeniem o wysokim poziomie ergonomii. Wiem, że odpowiedni układ mebli oraz potrzebnych sprzętów może sprawić, że codzienne przygotowywanie posiłków może stać się jeszcze wygodniejsze oraz bardziej przyjemne. Postanowiłam urządzić to pomieszczenie w dosyć nowoczesnym stylu, stosunkowo minimalistycznym. Lubię jasne barwy, dlatego ściany mają kolor beżowy. Do tego meble o barwie jasnego drewna, z ciemniejszymi elementami, które doskonale kontrastują z całą resztą. Wybrałam jeszcze jasny granitowy zlew kuchenny, który wspaniale uzupełnił całość wnętrza. Trochę martwiłam się tym, że jasny materiał nie będzie odporny na plamy, jednak okazało się, że nawet po wylaniu do zlewu plamiących płynów (np. czerwonego wina czy wody po gotowaniu buraków), wystarczy go opłukać, aby nie pozostały żadne ślady. Taki zlewozmywak doskonale wkomponował się w wystrój naszej kuchni, a przy tym jest bardzo wytrzymały.

Wychodzę z założenia, że warto kupować meble oraz wszelkie sprzęty takie, które dobrze się prezentują oraz ładnie urozmaicają poszczególne wnętrza. Takie przedmioty mogą być więc nie tylko funkcjonalne, ale również ciekawe oraz ładne. Dzięki takim wyborom nasze nowe mieszkanie prezentuje się rewelacyjnie, a każde wnętrze jest spójne oraz intrygujące, a przy tym bardzo wygodne.