Jaką sukienkę powinnyście mieć w swojej garderobie?

W szafie każdej z nas są ubrania, które uważamy za te najlepsze z różnych powodów. Dzisiaj chciałabym wam opowiedzieć o mojej ulubionej rzeczy, która znajduje się od wielu, wielu lat na pierwszym miejscu. Chociaż przyznam się, że musiałam do tego dorosnąć, aby zauważyć pewne kwestie. 

Sukienka, która sprawia, że czuję się atrakcyjnie

ładna sukienka z dekoltem vNumerem jeden w mojej garderobie jest ładna sukienka z dekoltem v. Pierwszą otrzymałam w prezencie od mojej matki chrzestnej. Mimo że miałam wtedy około siedemnastu lat, to bardzo dobrze pamiętam, jak ona wyglądała. Była koloru błękitnego w jasne kwiaty, które skradły moje serce. Oczywiście z biegiem czasu zmieniłam swój gustu na bardziej dojrzalszy, lecz sentyment nadal gdzieś tam pozostał. Obecnie sukienkę z dekoltem w literę v uwielbiam, ponieważ świetnie podkreśla moje kształty. Miesiąc temu poszłam na zakupy z dwiema przyjaciółkami i kupiłam kilka ładnych sukienek z dekoltem v. Z biegiem czasu nauczyłam się, że nie warto marnować chwil na skupianiu się na tym, czego w sobie nie lubimy tylko powinniśmy skupić się na tym, co nam się w sobie podoba i w odpowiedni sposób to wyeksponować. Nawet moje przyjaciółki przekonały się do sukienek z dekoltem w literę v, chociaż musiałam  bardzo długo je przekonywać. W końcu odważyły się kupić je i okazało się, że czują się w nich bardzo kobiece.

W wieku dojrzewania ubierałam się na okrągło tylko w bluzkę i spodnie. Nie lubiłam siebie w sukienkach, gdyż nie czułam się w nich ani pewnie ani dziewczęco. Z biegiem czasu, doświadczeń zmieniłam zdanie i podjęłam próbę, która okazała się być strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj nie wyobrażam sobie, aby co najmniej dwa razy w tygodniu nie założyć moich ładnych sukienek z dekoltem w literę v, które podkreślają moje wszystkie atuty. Jak widzicie, warto się przełamać.