Jak bezpiecznie i skutecznie powiększyć usta?

Mam siostrę bliźniaczkę i jest ona do mnie oczywiście niezwykle podobna. Jedyną cechą po jakiej można nas rozróżnić są usta. Ja posiadam duże i pełne po mamie, natomiast moja siostra nieco mniejsze po naszym tacie. Jeszcze do niedawna różnica ta wprowadzała ją w kompleksy.

Bezpieczny zabieg powiększania ust

powiększanie ust w BielskuJak wiadomo, od kilku lat w mediach społecznościowych panuje moda na piękne i duże usta. Przez chwilę śmiałam się, że wreszcie moja uroda ma swoje pięć minut, lecz niestety siostra z tego powodu dostała kompleksów na punkcie swoich małych ust. Na początku starała się powiększać je makijażem lecz nie był to proces trwały i wymagał dosyć sporego nakładu czasu. Następnie Magda zaczęła eksperymentować z bardziej niebezpiecznymi dla zdrowia metodami i wtedy postanowiłam, że zrobię jej wspaniały prezent urodzinowy. Powiększanie ust w Bielsku jest zabiegiem na który można się umówić w każdej chwili i co najważniejsze jest on przeprowadzany w sterylnych warunkach oraz przez prawdziwych profesjonalistów w swoim fachu. Dlatego właśnie w dniu urodzin zabrałam moją siostrę na taki zabieg, aby wreszcie mogła się cieszyć równie dużymi ustami jak ja jednocześnie nie robiąc sobie przy tym krzywdy. Kiedy tuż przed wejściem do kliniki poinformowałam siostrę co jest celem naszej wizyty, miała łzy szczęścia w oczach. Poinformowałam ją oczywiście, że nie jest to zabieg o trwałych skutkach, lecz na pewno stokroć bezpieczniejszy niż jej domowe eksperymenty.

Zabieg powiększania ust przeprowadzany był metodą wstrzykiwania kwasu hialuronowego. Efekt utrzymuje się przez około pół roku, jednakże usta wyglądają naprawdę naturalnie jeśli oczywiście powiększanie jest zrobione z umiarem. Poza tym kwas hialuronowy jest naturalnie występującym składnikiem w naszym ciele, a zatem jest w pełni bezpieczny.