sala weselna

Gdzie zrobić wesele?

Niebawem z narzeczonym planujemy wziąć ślub i jeszcze od niczego nie zaczęliśmy, a termin już za pasem.Interesuje mnie taka tematyka jak organizacja wesela. Samo wesele nie przeraża mnie tak bardzo jak jego organizacja. Nie wiem jaka sala bankietowa będzie odpowiednia? A może lepiej wziąć pod uwagę sale konferencyjne na uroczystość?

Sala konferencyjna czy bankietowa?

sala weselnaKoleżanka, która parę miesięcy temu zdecydowała się na pomoc osoby, która zajmuje się czymś takim jak organizacja wesela, poradziła mi aby z takich usług skorzystać. Wyobraź sobie, że nawet uzyskała pomoc w doborze sukni a i sala bankietowa była doskonała. W moim przypadku by było to bardzo dobre rozwiązanie, jestem zabiegana i wesele jest mi na głowie teraz potrzebne. Zastanawiam się czy skorzystać z takiej pomocy, czy może samodzielnie zorganizować wesele ale nie wiem czy sala bankietowa, którą chcę będzie wolna. Może wezmę pod uwagę jakieś sale konferencyjne w pobliżu? Myślę, że takie sale konferencyjne nie są dobrze przystosowane do ślubów.

Narzeczony bardzo się angażuje we wszystkie obowiązki związane ze zorganizowaniem ceremonii, jednak wydaje mi się, że nie posiadam odpowiedniej wiedzy, aby móc samodzielnie podjąć się tematu. Czy organizacja wesela jest na tyle skomplikowana, że powinnam zasięgnąć pomocy specjalisty?

Czytaj więcej na: hotelwolica.pl