Gdzie wykonać paznokcie hybrydowe?

 

Pracuję w banku. Zawsze muszę dobrze wyglądać – elegancko i profesjonalnie. Dress code ma ściśle wytyczone reguły. Nie dla mnie szalone kolory i wzory. Dopuszczalne są tylko stonowane, klasyczne kostiumy i skromne buty na niskim obcasie. Podobne zasady dotyczą makijażu i paznokci – muszą być zadbane i pomalowane delikatnym kolorem.

Nałożenie manicure hybrydowego w salonie

manicure hybrydowy ŁódźW natłoku codziennych spraw trudno znaleźć chociażby godzinę dla siebie. Mam jednak taką pracę, a  nie inną i zawsze muszę prezentować się zgodnie z oczekiwaniami. Dlatego co dwa tygodnie korzystam z usług salonu kosmetycznego. Znalazłam go przypadkiem, spisałam numer telefonu z ogłoszenia: manicure hybrydowy Łódź i się umówiłam na wizytę. Pracująca tam pani Ania dobrze wie, czego oczekuję. Zawsze wykonuje mi manicure hybrydowy w odcieniach beżu i pastelowego różu. Taki manicure trzyma się idealnie przez dwa tygodnie, a nawet dłużej – jednak paznokcie rosną mi dość szybko i stąd taka częstotliwość. Manikiurzystka posiada mnóstwo różnych kolorów, z których z radością korzystam w trakcie urlopu, kiedy mogę nieco poszaleć. Wtedy pozwalam sobie na modne korale i czerwienie. Jednak przez pozostałą – pracującą część roku noszę subtelne odcienie kawy z mlekiem. Wtedy czuję się najlepiej. Paznokcie są zadbane, eleganckie i nie rzucają się w oczy. Raz na jakiś czas proszę o zabieg parafinowy na dłonie – by prezentowały się jeszcze piękniej. W mojej pracy to ważne. Manicure hybrydowy sprawił, że nie muszę co kilka dni malować od nowa paznokci. Zapomniałam już co to odpryskujący lakier i wyblakły kolor. Teraz cieszę się pięknym połyskiem i trwałym kolorem przez długi okres czasu.

Taki sposób malowania paznokci okazał się dla mnie wybawieniem. Niemal zapomniałam, co to znaczy! Dzięki temu mogę swój czas przeznaczyć na hobby lub coś zupełnie innego. Ciesze się, że wymyślono taki sposób – wizyta u kosmetyczki raz na dwa tygodnie i problem z głowy!