Bombonierki reklamowe

Gdzie są moje bombonierki?

Moja córka ma siedem lat i jak na dziewczynkę w tym wieku często zachowuje się, jak trzynastoletni chłopak. Bardzo często muszę ją przywoływać do porządku, co gorsze uwielbia pałaszować słodycze, które często muszę ukrywać w różnych miejscach mojego mieszkania, bo jak się dobierze do czekolady, to w późniejszym czasie nie jest w stanie zjeść obiadu.

Bombonierki reklamowe zjadła moja córka

Bombonierki reklamoweW ostatnim czasie w pracy szef rozdawał czekoladki reklamowe. Ja jako przedstawiciel musiałam rozdać je moim klientom. Oczywiście wzięłam piętnaście pudełek bombonierek do domu. Postawiłam je na biurku zapominając o tym, że powinnam je schować przed małym łakomczuchem. W późniejszym czasie pojechałam do sklepu do centrum miasta po kilka drobiazgów. I to był mój wielki błąd, bo jak wróciłam do domu, to nie było ani jednego pudełka czekoladek. Pomyślałam, że bombonierki reklamowe zostały zjedzone przez moją córkę! Nie dość, że dziecko mogło się od nadmiaru czekolady pochorować, to jeszcze mogę mieć problemy w pracy, że zjadłam bombonierki reklamowe, które były przeznaczone dla naszych klientów. Tym razem miarka się przebrała! Pobiegłam do pokoju córki i zrobiłam jej awanturę. Chyba się przestraszyła, bo zaczęła płakać. Podeszła do swojego łóżka i spod niego zaczęła wyciągać bombonierki reklamowe. Okazało się, że chciała sobie zrobić zapasy słodyczy. Na szczęście żadne pudełko nie zostało tknięte.

Nie wiem, jak mam moją córkę nauczyć umiaru i taktu, jednakże po tej lekcji wie, że cudzych rzeczy się nie dotyka! Nawet,. Jeśli są to słodycze!

Więcej: bombonierki reklamowe