Fotobudki przynoszą regularne zyski

Ostatnio bardzo interesuje się dochodem pasywnym. Niektórzy nie mają pojęcia co to jest w ogóle dochód pasywny. Otóż jest to zysk z inwestycji, w którą raz włożyliśmy jakąś pracę a teraz przynosi nam ona stałe zyski bez naszego udziału. Próbowałem już różnych przedsięwzięć mających cechy dochodu pasywnego. Jednym z takich przedsięwzięć był wynajem mieszkania.

Bydgoszcz dobrym miejscem pod inwestycję

fotobudka - bydgoszczZ czasem kupiłem kolejne mieszkanie i również je wynająłem. Ostatnio zacząłem budować własną sieć automatów samosprzedających. I właśnie wtedy mnie olśniło. Dostrzegłem nową niszę, która jak się później okazało ma wielu klientów. Niszą tą były bezobsługowe punkty robienia zdjęć. Jak się okazuje ludzie często wychodzą ze znajomymi do miejsc publicznych na kawę czy obiad. Często są to wypady, w których uczestniczą ludzie nie widzący się dłuższy okres. Z takiego wypadu warto mieć pamiątkę, a idealną pamiątką jest wspólne zdjęcie. Bardzo szybko dostrzegłem potencjał nowego przedsięwzięcia. Moja pierwszy punkt była to fotobudka – bydgoszcz. Wybrałem tą lokalizację ponieważ mieszkam w tym mieście i łatwiej mi doglądać biznesu. Był to strzał w dziesiątkę. Lokalizacja okazała się bardzo atrakcyjna pod względem biznesowym a fotobudka szybko zaczęła przynosić regularne zyski. W związku z tym postanowiłem zainwestować w drugi punkt. Lokalizacja w bydgoszczy okazała się na tyle dobra, że postanowiłem otworzyć kolejny punkt w tym mieście. Jak się okazało był to prawidłowy ruch.

Druga fotobutka również przynosi zyski. Nie są one tak spektakularne jak w przypadku pierwszej, ale nadal nie jest źle. Biznes ten bardzo przypadł mi do gustu. W przyszłości planuje zainwestować większe środki w rozwój mojej sieci. Jak już uda mi się rozbujać nowy interes poszukam kolejnych alternatywnych opcji, które mogą w przyszłości przynieść mi pasywne zyski.