fotobudka na wesele

Droga fotobudka na wesele

Swego czasu bardzo marzyła mi się fotobudka na wesele. Niestety moja rodzina zawsze była dość biedna, więc niestety nie mogłam liczyć na jakieś dodatkowe atrakcje weselne.

Fotobudka na wesele w Nowym Sączu

fotobudka na weseleByłam jednak wdzięczna, że dołożyli się chociaż do naszego ślubu, bo i tak wiem, że było to dla nich bardzo duże finansowe wyzwanie. Zresztą wiele jest takich rodzin w Polsce, które żyją właściwie z dnia na dzień, a żeby urządzić wesele, muszą się naprawdę napocić. Fotobudka na wesele w Nowym Sączu kosztuje na pewno mniej niż w większych miastach. Chociażby w Krakowie te koszty są wyższe. Mimo wszystko jednak nie miałam pieniędzy na takie wydatki. Fotobudka zawsze jest droga, jeśli komuś ledwo starcza pieniędzy na wynajęcie sali. Mimo wszystko jednak teraz już nie jest mi jakoś smutno, że nie było dodatkowych atrakcji. Wszyscy bawili się świetnie na weselu, bo mamy naprawdę świetne rodziny, którym wiele nie potrzeba do szczęścia. Uważam, że to jest podstawa i wielka radość, a nie to czy przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje dla gości. Jako upamiętnienie imprezy będziemy mieli dużo zdjęć od znajomego fotografa. Poza tym każdy robił jakieś tam fotografie swoim smartfonem i mamy nadzieję to razem zebrać, wypalając wszystkim jako prezent zbiorczą płytę. To na pewno będzie miły gadżet i wspomnienie.

Cieszę się, że wszystko tak dobrze przebiegło i naprawdę dobrze się bawiłam. Nikt nie siedział przez cały czas przy stole. Nawet babcia zatańczyła kilka razy z różnymi wujami i wnukami. Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszej atmosfery na weselisku.