domy na sprzedaż w toruniu

Domy na sprzedaż w Toruniu i działalność firmy

Mam na imię Roman Kosik. Mieszkam w dużym domku z ogrodem z moją żoną, córką i synem. Uwielbiam moją rodzinę i staram się im zapewnić wszystko to czego sam jak byłem małym chłopcem nie miałem. Od dziesięciu lat prowadzę biuro nieruchomości. Moja firma znajduje się w Toruniu.

Domy na sprzedaż – jakie oferujemy?

domy na sprzedaż w toruniuPrzez tyle lat udało mi się stworzyć inną markę na rynku lokalnym i krajowym. Na początku sam musiałem szukać klientów. Teraz w większości klienci zgłaszają się do nie sami ze swoimi mieszkaniami, domami lub działkami. Moja firma może zaproponować klientom ekologiczne domy na sprzedaż w toruniu. Domy mogą być nowe w stanie deweloperskim lub mieć kilka lat i być do remontu. Wszystko zależy od potrzeb klienta. W ofercie mamy także działki na sprzedaż w Toruniu. Działki znajdują się w centrum miast a także poza nim. Działki mogą być budowlane a także rekreacyjne. Mieszkania na sprzedaż w Toruniu cieszą się u mnie dużym zainteresowaniem. Wiele osób chce skorzystać z rządowych dopłat dlatego teraz mieszkania na sprzedaż w Toruniu przeżywają rozkwit. Klienci, którzy chcą sprzedać nie czekają długo na zrealizowanie transakcji natomiast klienci, którzy chcą kupić woje mieszkanie mogą przebierać i wybrać najlepszą ofertę. Toruń jest miastem studenckim dlatego w swojej ofercie mam także mieszkania do wynajęcia w Toruniu. Szczególny ruch w interesie jeżeli chodzi o mieszkania do wynajęcia w Torunia zaczyna się we wrześniu. Wówczas do miasta zjeżdżają się studenci i poszukują kwater. W moim biurze zatrudniam trzy osoby. Każdy ma swój zakres obowiązków.

Tworzymy zgraną ekipę. Każdy każdemu pomaga. Lubię moją pracę. Mam zamiar kiedyś przekazać biuro nieruchomości moim dzieciom. Dzięki temu będą mieli łatwiejszy start. Póki co dzieci są małe i dopiero zaczynają swoją edukację.