Dobre przyczepki rowerowe

Jeżeli nie chcemy rezygnować z jazdy na rowerze, czy biegania, kiedy mamy małe dziecko, to nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy nabyć odpowiedni sprzęt i możemy z naszym maluchem ruszać w trasę nawet kilkukilometrową. 

Jakie przyczepki rowerowe wybierać dla dzieci?

solidna przyczepka rowerowa qeridooWiele osób obawia się zabierać na wycieczki rowerowe dzieci, które nie umieją jeszcze samodzielnie siedzieć, ponieważ siedzisko w przyczepce rowerowej jest dostosowane do pozycji siedzącej. Jeżeli wybierzemy model, który posiada funkcję montażu fotelika samochodowego, to bez problemu będziemy mogli w przyczepce wozić nawet czteromiesięczne dziecko. Solidna przyczepka rowerowa Qeridoo posiada doskonałe amortyzatory, które minimalizują niemalże do zera wstrząsy podczas jazdy. Wygodne siedzisko zapewnia właściwe podparcie pleców, głowy i boków, dzięki czemu maluchy zawsze będą siedziały we właściwej pozycji. Dodatkowo dzieci w przyczepkach są zapinane pięciostopniowymi pasami bezpieczeństwa, które chronią je przed wypadnięciem, lub niekontrolowaną zmianą pozycji w trakcie jazdy. W sprzedaży znajdziemy modele przyczepek dostosowane do przewożenia jednego, lub dwójki dzieci, z czego każde ma swój oddzielny fotelik. Jeżeli chcemy kupić idealną przyczepkę, która będzie lekka, zwrotna i łatwa w prowadzeniu, to modele marki Qeridoo będą doskonałe. Posiadają trzy koła, z czego przednie jest demontowane i zamieniane na dyszel rowerowy, który służy do łączenia przyczepki z rowerem. Jeżeli chcemy zaoszczędzić na zakupie, to najlepiej ją nabyć w sieci.

Zanim kupimy przyczepkę, można ją wynająć na kilka dni, aby sprawdzić, czy będzie ona dla nas i naszego dziecka odpowiednia. W wielu miastach są różne punkty, które prowadzą usługę wynajmu przyczepki Qeridoo na godziny, lub doby.