Depilacja laserowa w gabinecie

 

Wiele pań poddaje się zabiegowi depilacji laserowej, która polega na usunięciu niechcianego owłosienia za pomocą wiązki lasera, która wnika w głęboko w skórę niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny.

Zabieg depilacji laserowej w gabinecie kosmetycznym

Współczesnedepilacja laserowa Szczecin kobiety są bardzo zabiegane i nie mają czasu na depilację nóg tradycyjną metodą czyli maszynką. Poza tym efekt utrzymuje się tylko przez kilka dni a przy częstej depilacji okres ten skraca się do dwóch, trzech dni. Można użyć depilatora, jednak większość kobiet uważa, że jest to zabieg bardzo bolesny, ale efekt utrzymuje się trzy do czterech tygodni. Natomiast efekty depilacji laserowej utrzymują się nawet do ośmiu tygodni o to przecież dwa miesiące bez problemu z ich goleniem. Jest to idealne rozwiązanie dla pań, które mają mało czasu. Pomimo, że zabieg nie jest tani ma wiele zwolenniczek a po kilku takich zabiegach mamy pewność, że owłosienie nie pojawi się na skórze przez bardzo długi okres, może to być nawet pięć lat. Depilacja laserowa Szczecin polecana jest osobom, u których pojawiają się podrażnienia po tradycyjnych metodach golenia. Zanim poddamy się zabiegowi należy odpowiednio się przygotować, dlatego zalecana jest wizyta u lekarza, który powie nam co powinnyśmy robić. Przygotowania do depilacji laserowej zależą przede wszystkim od kondycji zdrowia, koloru oraz jakości włosów. Przed zabiegiem należy zaprzestać depilacji oraz zrezygnować z opalania, także w solarium.

Z zabiegów depilacji laserowej korzysta wiele pań, jednak nie każda z nas może sobie na to pozwolić, ponieważ koszt takiego zabiegu to 500-1000 zł w zależności od miejsc jakie chcemy wydepilować a poza tym zabieg należy wykonać kilka razy, aby efekt utrzymał się przez kilka lat.