Czekam na dostawę ekogroszku

Zamówiłam do sklepu spora dostawę. Sądziłam, ze dzisiaj kurier podjedzie do mnie do sklepu ale jednak tak się nie stało. Po godzinie czternastej dzwoniłam do niego żeby podpytać czy jutro na pewno będzie. W sklepie kończy mi się towar a nie mogę sobie na to pozwolić.

Sprzedaję ekogroszek

ekogroszek pakowany po 20 kgOkazało się, że kurier dzisiaj złapał gumę i ma obsuwę. Jutro już z samego rana do mnie przyjedzie i dostarczy mi wszystkie materiały, które zamawiałam u producenta. Bardzo się ucieszyłam, ze sprawa została wyjaśniona bo już się trochę denerwowałam. Następnego dnia z samego rana kurier już do mnie dzwonił, ze dojeżdża do mojego sklepu. Najbardziej zależało mi na ekogroszku. Sporo klientów go u mnie kupuje i wiem, że towar jest mi potrzebny. Ekogroszek pakowany po 20 kg zamawiam od tego samego producenta już od wielu lat i jestem bardzo zadowolona z tego opału. Producent jest moim sprawdzonym źródłem i na pewno nie zmienię go jak nie będzie takiej potrzeby. Mamy wynegocjowane bardzo dobre warunki, z których korzystają także moi klienci. Eekogroszek pakowany po 20 kg jest tańszy niż kupowanie ekogroszku na kilogramy. Cła paczka jest bardzo solidnie zabezpieczona i łatwo można ją przenieść. Klienci kupują ekogroszek w moim sklepie i mogą go sami przewieźć lub skorzystać z dostawy, za którą trzeba zapłacić parę groszy. Dostawy są organizowane wieczorami po zamknięciu sklepu. Zajmuje się tym mój mąż, który dostarcza zamówienia bezpośrednio na podane adresy.

Ekogroszek to bardzo dobry opał i wiele osób go kupuje. Można go używać w starszych i nowszych piecach. Niektórzy uważają, ze to jest najlepszy opał , który jest dostępny w dzisiejszych czasach na rynku. Ekogroszek jest tani i wygodny w użytkowaniu. Dobrze się pali i dłużej trzyma ciepło.