Chirurg specjalista

Gdy uległem wypadkowi w pracy, przez pewien czas borykałem się z bardzo nieprzyjemnymi konsekwencjami. Ponieważ pracuję fizycznie, jestem szczególnie narażony na wadliwe działanie maszyn. Niestety, raz zabrakło mi szczęście i cztery palce zostały zmiażdżone. Na szczęście kości nie ucierpiały, jednak i tak było ryzyko utraty przynajmniej części palca.

Interwencja najlepszego chirurga uratowała mi palce

chirurg w ChełmnieNa szczęście, dzięki szybkiej reakcji mojej żony pomógł mi najlepszy chirurg w Chełmnie. Nie tylko udało mu się skutecznie przeszczepić skórę na uszkodzone palce, dzięki czemu udało mi się zachować wszystkie części ciała na miejscu, ale również zadbał o ich późniejszy wygląd. Po zakończeniu leczenia palce były zniekształcone i znajdowały się na nich szpecące blizny. Chirurg podjął się zabiegu, mającemu na celu całkowitą rekonstrukcję ubytków i realną poprawę wyglądu. Zabieg znów zakończył się sukcesem, a ja mam palce na których praktycznie nie widać żadnych śladów wypadku. Są nie tylko w pełni sprawne, co na początku wcale nie było takie oczywiste, ale również blizny są tak delikatne, że gdy ktoś nie wie o moim wypadku nie ma prawa niczego się domyślać. Muszę przyznać, że efekty znacznie przerosły moje oczekiwania. Jedyne czego chciałem, to wszystkich palców w komplecie, najlepiej w pełni sprawnych. Dzięki profesjonalizmowi mojego chirurga nie tylko efekty sprostały moim oczekiwaniom, ale również znacznie je przerosły.

Mój wypadek w pracy był na tyle poważny, że nie byłem pewien, czy wszystkie palce da się uratować. Na szczęście dzięki natychmiastowej interwencji specjalisty udało się maksymalnie zniwelować skutki uboczne. Dodatkowo po zakończeniu leczenia przeszedłem zabieg rekonstrukcji, dzięki czemu nie ma widocznych śladów zaistniałej sytuacji.