Całkowita powierzchnia sali weselnej

Przy wyborze odpowiedniej sali weselnej powinniśmy zastanowić się, jak duża ma być jej powierzchnia, aby można było swobodnie rozstawić krzesła oraz stoliki, a także przygotować miejsce do tańczenia. Przy ustawianiu stołu oraz krzeseł na imprezie weselnej bardzo duże znaczenie ma również to czy są one prostokątne, czy kwadratowe albo też okrągłe.

Wolny termin wynajęcia sali weselnej

sale weselne w TrójmieścieKiedy wynajmujemy salę weselną, to powinniśmy dokładnie zapytać, czy będziemy mogli zarezerwować ją na dzień naszego ślubu. Niestety, ale bardzo często bywa tak, że sale weselne wynajmowane są z bardzo dużym wyprzedzeniem nawet kilku lat i wiele terminów jest zarezerwowanych. Dlatego poszukiwaniem sali weselnej powinniśmy zająć z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. Kiedy wynajmujemy sale weselne w Trójmieście to warto również upewnić się, ile dań zostanie przygotowanych oraz o jakich porach będą podawane. Dodatkowo powinniśmy upewnić się, czy będziemy mogli wybrać menu dla naszych dzieci oraz, czy zostaną przygotowane różne atrakcje kulinarne. Nie powinniśmy również zapomnieć o tym, że na imprezę weselną powinien być także przygotowany swojski stół. Przy wyborze odpowiedniej sali weselnej powinniśmy również zainteresować się noclegami, ponieważ wielu gości będzie chciało na miejscu odpocząć, zanim pojadą do domu. Dobrze jest więc wynająć salę weselną, która posiada również niedaleko hotel z pokojami na wynajem. Bardzo często w takich salach weselnych znajdują się również apartamenty dla nowożeńców.

Przy wyborze sali weselnej powinniśmy również osobiście sprawdzić, jak duża jest scena, na której będzie występować zespół weselny oraz miejsce, w którym będzie ustawiony sprzęt nagłaśniający. Bardzo często możemy trafić na dom weselny, który dysponuje nawet czterema salami na imprezy i w ten sposób możemy wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do naszych potrzeb.